PROPLAN cat ELEGANT adult DERMA SALMON

3 kg již VYPRODÁNO 613 Kč
Historie ceny

Katalog: 2101035

Kompletní krmivo pro dospělé kočky s citlivou kůží.

Vitamíny A,C,E a zinek tvoří specifickou kombinaci živin OPTIDERMA®, nabízející patentované* řešení, které prokazatelně udržuje zdravou kůži a krásnou srst.

Mnoho koček (především ty s dlouhou srstí) může být náchylnější k problémům spojených s citlivou kůží a také tvorbě smotků chlupů. PURINA® PRO PLAN® ELEGANT Adult 1+ s OPTIDERMA® obsahuje vysoký obsah bílkovin, kombinaci vitamínů a minerálních látek, a díky tomu pomáhá omezovat nadměrnou ztrátu srsti, tvorbu smotků chlupů a bezpečně pomáhá jejich průchodu trávicím traktem a především udržuje zdravou kůži a srst.

SLOŽENÍ:
Losos (15 %), pšenice, kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, sušené bílkoviny z lososa, živočišný tuk, kukuřičná krupice, celulóza, kukuřice, sušená řepná dužina, sušená vejce, minerální látky, sušený čekankový kořen (2 %), dochucovací masové výtažky, kvasnice.


ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Protein 36%, obsah tuku 16%, obsah anorganických látek 7%, hrubá vláknina 6%. 


DOPLŇKOVÉ LÁTKY:
Vitamín A 32 000 m.j./kg, Vitamín D3 1000 m.j./kg, Vitamín E 670 m.j./kg, Vitamín C 140 mg/kg, Vitamíny skupiny B 310 mg/kg, síran železnatý monohydrát 97 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 2,5 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 15 mg/kg, síran manganatý monohydrát 46 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 150 mg/kg, seleničitan sodný 0,14 mg/kg.


KRMNÝ NÁVOD:
Viz tabulka. Krmné dávky pro udržení ideální tělesné kondice se mohou lišit v závislosti na věku, úrovni aktivity a klimatických podmínkách. Kontrolujte tělesnou hmotnost vaší kočky a krmnou dávku přizpůsobte její aktuální tělesné hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře.

Tělesná hmotnost (kg) g / den
2-4 30-65
4-6 65-95
6-8 95-125