Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 21:30, pá: 6:30 - 19:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

PURINA PRO PLAN EN GASTROINTESTINAL

Kompletní dietní krmivo pro štěňata a dospělé psy určené ke kompenzaci maldigesce a exokrinní pankreatické ndostatečnosti. Dieta s vysokou stravitelnosti složek, nízkým obsahem tuku a zvýšenou hladibnou elektrolytů je také vhodná k omezení akutních střevních resorpčních onemocnění.


Celý popis produktu

Složení: kukuřice, rýže, kukuřičná lepková moučka, dehydrované drůbeží bílkoviny, sušená řepná dužina, vedlejší výrobky živočišného původu, kokosový olej (4%), minerální látky, živočišný tuk, mono a diglyceridy, sójový olej, rybí tuk, inulin.

Analytické složky:protein 24%,tuk 10,5%,popel 6%,vláknina 2%, sodík 0,3%, draslík 0,65%, omega mastné kyseliny 2%

Krmný návod: Doporučená doba podávání je 3 až 12 týdnů při kompenzaci maldigesce, celoživotně při chronické pankreatické nedostatečnosti, po dobu 1-2 týdnů během období akutního průjmu a následné rekonvalescence. Voda musí být vždy k dispozici.

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

07. 08. 2016
  • Z dietních granulí nejlépe snášen mým psem. Z důvodu špatného zažívání na doporučení veterináře.
Z důvodu špatného zažívání na doporučení veterináře. Produkt je mým psem dobře snášen a pes je v dobré kondici. Mohu doporučit majitelům psů s gastrointestinálními potížemi. Vyzkoušel jsem několik srovnatelných přípravků a tento se nám osvědčil ne
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace