PRO PLAN biscuits CHICKEN

400g Skladem 2 ks 76 Kč
+

Díky obsahu kuřecího masa a vysokému podílu vlákniny jsou Pro Plan Biscuits chutné a vyvážené pochoutky, které chrání a vyživují vašeho psa stejně jako všechny receptury krmiv Pro Plan. Každá sušenka váží 10 gramů, takže jednoduše snižte hlavní krmnou dávku krmiv Pro Plan o hmotnost odpovídající podaným pamlskům.

Delikátní a výživné PRO PLAN Biscuits také obsahují všechny bílkoviny, tuky, minerály a stopové prvky, které váš pes potřebuje. Díky unikátním tvrdým, křupavým sušenkám s abrazivní strukturou pomáhají PRO PLAN Biscuits zpomalit tvorbu zubního kamene a udržovat tak čisté, zdravé zuby a svěží dech.

  • Vysoký obsah kuřecího masa a vlákniny.
  • Dobré trávení: vysoce kvalitní výživa, vybrané bílkoviny a uhlohydráty.
  • Zdravá kůže a srst: esenciální mastné kyseliny.
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost: vitamíny E & C.
  • Podporuje zdravé zuby a dásně: vápník a vitamín D + abrazivní efekt pro ochranu zubů.

Krmný návod: PRO PLAN Biscuits jsou 100 % kompletní a vyvážené pamlsky, kterými můžete krmit svého psa jako běžným krmivem. Jednoduše mu uberte z hlavní krmné dávky množství odpovídající hmotnosti podaných pamlsků.

Průměrné denní krmné dávky
Hmotnost psa

Počet sušenek

(ks)

< 10 kg 1 - 5
10 - 25 kg 5 - 11
> 25 kg 11 - 17
 

Složení: Pšeničná mouka, rýže (min. 14 %), kuřecí maso (min. 14 %), kukuřičný lepek, pšenice, vedlejší výrobky z kuřcího masa, pšeničný lepek, hydrogenfosforečnan vápenatý, vepřové sádlo, chlorid draselný, sojový olej, chlorid sodný, kvasnice, síran měďnatý pentahydrát (měď 21 mg/kg).
Vitamín A 21000 m.j./ kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 155 mg/kg, vitamín C 70 mg/kg.

Deklarované jakostní znaky: Bílkoviny 20,0 %, tuk 8,0 %, popel 7,5 %, vláknina 2,0 %, vápník 1,1 %, fosfor 1,0 %, vlhkost 9,5 %.

23. 09. 2019
  • Chutná psovi Jako odměna pro psa ok
  • Nevím

26. 02. 2019

sušenky vyhovují i kvůli zdravotnímu stavu psa a chutnají

16. 02. 2018
  • kvalitní dobrotka

Teddy mi málem ukousnul prst, jak mu to chutná, a na procházkách nedá pokoj než dostane pamlsek :))

21. 08. 2017

Pejskovi chutná

11. 02. 2016
  • pamlsek je od stejné značky jako granulované krmivo, stejná je i příchuť - kuře sušenky jsou tvrdé, pes je musí kousat, tím si posiluje a čistí dásně pamlsek kladně působí proti usazování zubního kamene

Tento produkt jsem si vybrala společně s granulemi Proplan - kuře pro psy s citlivým zažíváním, sušenky jsou větší, pes je jednorázově nespolkne, ale pěkně rozkouše, dle mého názoru i názoru našeho pana veterináře si pes tímto dobře vyčistí zuby. Naš