Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 21:30, pá: 6:30 - 19:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

PURINA dog chow LIGHT

Krmivo pro dospělé psy se sklonem k  nadváze s krůtou.

Dog Chow Adult Light s krůtím masem poskytuje Vašemu psovi všechny živiny, které potřebuje, ale zároveň obsahuje o 30% méně tuku než standartní krmiva Dog Chow Adult, což mu pomáhá dosáhnout optimální váhy a udržet si ji.

 

  • Regulace váhy: O 30% méně tuku (ve srovnání s běžnými produkty Dog Chow Adult). Krmivo pomáhá dosáhnout optimální váhy a udržet ji, pokud je pes krmen podle doporučení výrobce.
  • Přírodní prebiotika: Krmivo obsahuje čekanku, přírodní prebiotikum, které zlepšuje zažívání.

 

  • Velký obsah masa: Krůtí maso je dobrým zdrojem bílkovin, které podporují silné svaly a ideální tělesnou kondici. Výborná vyváženost a obsah zdravých přísad jako jsou např. celozrnné obilniny


 

Celý popis produktu

Složení
Obilniny (celozrnné 20%), maso a vedlejší živočišné produkty (maso 14%, krůta 4%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, deriváty zeleninového původu (řepná dužnina 1.1%), zelenina (kořen čekanky 1.1%), minerální látky.

Přidané látky
Vitamín A (18900 IU/kg), vitamín D3 (1100 IU/kg), železo (77 mg/kg), jód (1,9 mg/kg), měď (8,7 mg/kg), mangan (5,9 mg/kg), zinek (140 mg/kg), selen (0,19 mg/kg).

 

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

19. 05. 2017
  • vyzkoušet jinou variantu firmy Purina
  • nic
pejsek je spokojená zatím nevidím žádné změny, má to jen krátce.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace