17.06.08 Aktuality

V Novém Dvoře u Písku se sešli pejskaři na vítězné procházce

Praha, 16. června 2008

V sobotu 14. června se v Novém Dvoře uskutečnila "Vítězná procházka prvního kola 21 NEJ procházek se psem". Přes 60 pejskařů si přišlo projít procházku, která získala nejvíce hlasů od návštěvníků stránek a která pro svou zadavatelku Zuzanu Pšererovou a jejího pejska vyhrála celoroční krmivo od společnosti Hill´s Pet Nutrition.
Zahájení se ujala Renata Sýkorová z A-Vetu, distributora krmiv Hill´s, která zároveň pogratulovala přítomné vítězce. Poté všechny účastníky přivítal Ing. Petr Kratochvíl z agentury Czech Tourism: "21 NEJ procházek je projekt, který podporuje turistické aktivity po celé republice. Když někdo vezme pejska a vyrazí s ním na procházku na místo, kde ještě nikdy nebyl, je to přesně to, co podporou turistického ruchu zamýšlíme." Místostarostka města Písku Mgr. Bc. Eva Veselá dodala: "Jsem moc ráda, že zvítězila procházka v Píseckých horách, které jsou opravdu moc krásné. Je fajn, když se pejskům věnujeme, protože ti nám na oplátku prodlužují život mimo jiné právě tím, že s nimi chodíme ven."
Po úvodním přivítání se již všichni soustředili na ukázky psích sportů. Úchvatnou sestavu tance se psem předvedla Šimona Drábková, Markéta Urbášková vystoupila s létajícím talířem (frisbee) a oblastní skupina agility Alea z Českých Budějovic ukázala agility a flyball. Poté všichni vyrazili na společnou procházku k rybníku Němec, kde čekalo občerstvení a relax na lavičkách okolo rybníka. Příjemné slunečné, ale nepříliš horké počasí vyhovovalo pejskům i pánečkům. Ti se sešli opravdu v hojném počtu, přišly celé rodiny s dětmi a s pejsky od velikosti čivavy po brazilskou filu.
Spokojení pejskaři si domů odnášeli dárkové balíčky od společnosti Hill´s Pet Nutrition a dobrou náladu z pohodově stráveného dne.

V současné době je již na www.21nejprochazek.cz v plném proudu druhé kolo, kam můžete vkládat své oblíbené procházky a usilovat o výhru od společnosti Hill´s Pet Nutrition.

Na stránkách je vloženo více než 300 krásných procházek! Pokud hledáte tip na výlet, stačí si vybrat a vyrazit ven.