Bosch JUNIOR MAXI

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Bosch MAXI JUNIOR je krmivo pro štěňata se sníženým obsahem bílkovin, bez pšenice (24% bílkovin) a se středním energetickým obsahem pro vývoj velkých a obřích plemen (hmotnost nad 25 kg), které vyžadují pozvolnější a rovnoměrnější vyvoj, aby se zabránilo problémům s chrupavkami a klouby.

Výtažky z mušlí podporují vývoj chrupavky a kloubů mladého psa.

Imunitní systém je posílen díky přidání mleziva a specifického imunitního komplexu mannanů a glukanů (vyvinutých veterináři) ke složení.

Forma a velikost kroket jsou přizpůsobeny velkým plemenům.

  • pro růst se sníženým obsahem bílkovin (24% bílkoviny) se středním energetickým obsahem (12% tuku)
  • vyrobeno z velkého množstvím čerstvého drůbežího masa (min 25%)
  • extrakt z mušlí pro chrupavky a klouby
  • obsahuje mlezivo, které posiluje imunitní systém mladého psa
  • obsahuje manany a glukany pro stabilizaci střevní flóry a imunitního systému

Složení: Čerstvé drůbeží maso (25%), rýže, ječmen, moučka z drůbežího masa, kukuřice, řízky z cukrové řepy odcukernatěno, živočišný tuk, proteinhydrolyžát, rybí moučka, vejce sušené, lněné semínko, hrášek sušený, kvasnice sušené (0,1% mananoligosacharidu, 0,06% β-glukan), rybí olej, mlezivo (0,3%), chlorid sodný, extrakt ze slávky zelenoústé (0,1%), chlorid draselný, čekanka sušená.
 
Deklarované znaky: Bílkoviny 24%, tuk 12%, vláknina 2,5%, popel 6%, vápník 1,2%, fosfor 0,9%, sodík 0,3%, draslík 0,45%, hořčík 0,1%
 
Další přídatné látky:  Vitamín A 12.000 IU/kg, vitamín D3 1.200 IU/kg, vitamín E 70 mg/kg, železo (jako oxid železnatý) 170 mg/kg, zinek (jako oxid zinečný) 70 mg/kg, zinek (jako aminokyselina zinchelátu, hydrát) 45 mg/kg, měď (jako pentahydrát sulfátu měďnatého) 10 mg/kg, jód (jako jodát vápenatý, bez obsahu vody) 2 mg/kg, selen (jako selenit sodný) 0,2 mg/kg.