BRIT CARE cat CASTRATE

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Superprémiové krmivo pro kastrované kocoury a kastorvané kočky.

Brit Care Cat Castrate je vysoce stravitelné dokonale vyvážené superprémiové krmivo speciálně uzpůsobené potřebám kastrovaných kocourů a koček, pro prevenci vzniku ledvinových a močových kamenů. Optimální obsah pH v organismu podporuje zdravou funkci ledvin a působí jako prevence proti vzniku ledvinových a močových kamenů.

Hypoalergenní krmivo - kuřecí s rýží - pro kastrované kocoury a kočky.

Funkční výživa kastrovaných koček splňuje tyto klíčové faktory ovlivňující zdraví a kondici organismu: prevence vzniku ledvinových a močových kamenů , prebiotika zajišťující zdravý vývoj střevní mikrofl óry a podporu imunity , obsahuje prvky pro ochranu buněk proti stárnutí (anti-aging faktor), balancovaný obsah omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin (4:1) pro zdravou kůži a lesklou a hebkou srst , skladba i tvar granulí snižují tvorbu zubního plaku i zubního kamene.

Složení: drůbeží maso a drůbeží produkty (min. 40%), rýže, kukuřice, drůbeží tuk, dehydrovaná drůbeží bílkovina, dehydrovaná kukuřice, rýžové otruby, pivovarské kvasnice, sušené cukrovkové řízky, lososový olej, přírodní chuť, přírodní vláknina, minerální látky, DL-methionin, L-lysin, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, kozlík lékařský, organický selen, niacin, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E (alfa-tokoferol), taurin

Jakostní znaky v 1 kg: Proteiny 36 % ,Tuky 12 % Vláknina 5 % ,Popeloviny 7,5 % ,Vlhkost 10 % ,Vápník 0,8 % ,Fosfor 0,7 % ,Sodík 0,88 % ,Hořčík 0,06 % Vitamín A 30 000 IU ,Vitamín D3 2 000 IU ,Vitamín E (alfa-tocopherol) 600 mg , Taurin 1 500 mg ,měď (Cu) 22 mg