Hills cat MATURE/adult 7+

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Krmivo určené zdravým kočkám starším 7 let.

Krmivo je vyrobeno z vysoce stravitelných surovin, tak aby obsahovalo kontrolovatelné množství těch živin, které mohou hrát důležitou roli v rozvoji onemocnění typických pro toto období života. Snižuje riziko vzniku onemocnění dolního močového traktu , včetně oxalátové krystalurie a urolitiázy, ke které mají starší kočky sklony.

 

Se zvyšujícím se věkem se mění i nutriční požadavky kočky. U starších koček se objevuje vyšší riziko onemocnění ledvin a proto je hladina fosforu pečlivě kontrolována. Kompletní krmivo Hill´s cat Senior obsahuje větší množství vlákniny jako ochranu proti zácpě, ke které mají starší kočky sklony. Toto krmivo výborně chutná a také se lehce kouše s ohledem na skutečnost, že starší kočky mají často problémy se zuby. Vysoká stravitelnost zajišťuje, že Váše kočka dostává všechny výživné látky, které potřebuje k tomu, aby s Vámi ve zdraví zůstala co nejdéle.

Kladné účinky: Bílkoviny, sodík: Ideálně vyvážený obsah pro dobrý zdravotní stav. Zabraňuje vysokému příjmu, který se může podílet na rozvoji chorobných změn. Vápník, hořčík, fosfor: Podporuje dobrý zdravotní stav močového traktu, udržuje pH moči. Vláknina: podporuje správnou střevní peristaltiku. Doplněna speciální antioxidační formule. Snižuje oxidativní poškození buňek a posiluje imunitní systém.

Složení: Kuřecí a krůtí maso, rýže, mletá, kukuřice, živočišný tuk, kukuřičná mouka, vedlejší produkty ze zpracování sóji, drůbeží vedlejší jatečné produkty, chlorid draselný, prášková celulóza, sůl, DL-methionin, sušené kvasnice, citrát draslíku, taurin, vitamín A, B12, D3, E, niacin, kys.listová, biotin,antioxidant povolený EU.

Doporučená denní dávka  g/den:

Váha kočky g/den
2 kg 25 - 35
3 kg 35 - 50
4 kg 45 - 60
5 kg 55 - 75
6 kg 60 - 85
7+ kg 10 - 12 na  kg