Purina Dog Chow Adult Mix

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Purina Dog chow je prémiové krmivo bohaté na kvalitní maso, které spolu s celozrnnými obilovinami nebo rýží tvoří základ krmiv pokrývající potřeby psů všech plemen ve všech jejich životních obdobích. Křupavá struktura granulí Dog chow pomáhá udržovat čisté zuby a podporuje dobrou dentální hygienu psů. Speciální kombinace granulí dvojí velikosti, které jsou obsaženy ve všech recepturách řady Dog chow, pomáhá pokrývat potřeby psů bez ohledu na druh plemene, věk a životní podmínky psa.

Trávicí trakt: Receptury Dog chow obsahují rýži a přírodní vlákninu z čekanky a řepné dužiny. Rýže přispívá k lepší stravitelnosti krmiva. Čekanka je zdrojem přírodních prebiotik, které zvyšují počet kladných bakterií ve střevech a podporují zdravý zažívací trakt. Řepná dužina je dobře známá pro svou vlastnost zlepšovat kvalitu výkalů. 


Složení:

obilniny (min. 4% rýže v bílých granulích), maso a produkty živočišného původu (min. 4% drůbežího masa), vedlejší produkty rostlinného původu (min. 0,5% řepné dužiny), oleje a tuky, minerální látky, zelenina (min. 0,5% čekanky), tuk 12,0%, bílkoviny 25%, popel 7,0%, vláknina 2,5%, vápník 1,2%, fosfor 0,9%."


Denní krmná dávka:
Váha psa Množství
5 - 12 kg 110- 210 g
12 - 25 kg 210 - 360 g
25 - 45 kg 360 - 560 g
45 - 70 kg 560 - 780 g