VITAPOL andulka KONDICE A ENERGIE

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Doplňková směs bohatá na vitamíny a tuky omega-3, ideální pro každodenní doplňování stravy a nezbytná během období oslabení ptáků v důsledku nemoci. Amarantová semena obsažená v krmivu, dodávají významné množství vitamínů B a antioxidantů - vitamíny A, C a E. Jako jeden z několika rostlinných bílkovin obsahuje řadu exogenních aminokyselin, včetně lysin, tryptofan a methionin.
Semena amarantu jsou také velmi bohatá na mono- a polynenasycené mastné kyseliny, což snižuje riziko kardiovaskulárních chorob. Je také zdrojem mnoha minerálů, včetně snadno vstřebatelného železa a vápníku, jakož i hořčíku, fosforu a draslíku. Semena obsahují velké množství skvalenu - sloučeniny, která zpomaluje stárnutí buněk. Je to nesmírně cenný zdroj bílkovin - lépe se vstřebává než z mléka nebo sóji a bez lepku.

Složení:

Semena Nigeru, sezamová semínka, loupaná slunečnicová semínka, červené proso, kanárská semena, bílé proso, žluté proso, travní semena, semena konopí, proso, vedlejší produkty včel, krmné kvasnice , kopřiva, řasy, sušená mrkev, sušený květ ibišku.

Analytické složky:

Protein (min): 16 %, oleje a tuky (min): 4,1%, vláknina (max.): 19 %, surový popel (max.): 5,9 %, vlhkost (max.): 12 %

06. 08. 2018

Produkt jsem objednala poprvé, žádné zkušenosti zatím nemám, ale mojí andulce, zdá se, chutná☺☺☺

22. 03. 2017
  • nakupuji již spoustu let, našim andulkám velmi chutná a je za dobrou cenu...ikdyž
  • je moc malé balení, byla bych ráda, kdyby na trhu byl výběr i velkého balení, alespoň po 1 kg.

doporučuji

01. 11. 2016

kupuju pořád