VÝPRODEJ - BRIT JUNIOR LARGE BREED

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Prémiové krmivo pro štěňata - velká plemena. Krmivo s drůbežím masem pro štěňata a mladé psy velkých plemen. Kvalitní a vysoce stravitelné krmivo s obsahem glukosaminu a chondroitinu pro zdravé klouby přizpůsobené specifickým růstovým potřebám. Brit Junior Large Breed je kvalitní premiové vysoce stravitelné krmivo s obsahem glukosaminu a chondroitinu pro zdravé klouby. Vyvážený obsah vápníku a fosforu zajistí zdravý vývoj bez rizika přerůstání a nadměrné zátěže kostry.

Složení : drůbeží maso a produkty drůbežího původu (min. 38 %), rýže, kukuřice, pšenice, cukrovkové řízky sušené, kvasnice, drůbeží tuk, lososový olej, minerální látky, glukosamin, chondroitin sulfát, DL-methionin, L-lysin, síran měďnatý pentahydrát, vitamín A, vitamín D3, vitamín E (alfa-tokoferol).

Vhodné např. pro plemena: pro štěňata velkých plemen např. brazilská fila, flat-coatet retriever, flanderský bouvier, hovawart, jihoruský ovčák, neapolský mastin, boxer, novofundladský pes, rotvajler, tibetská doga

Jakostní znaky v 1 kg : Proteiny 26 %, Tuk 16 %, Vlhkost 10 %, Popel 8 %, Vláknina 2,5 %, Vápník 1,6 %, Fosfor 1,1 %,
Vitamín A 18000 m.j., Vitamín D3 1800 m.j.Vitamín E 150 mg