07.12.23 Aktuality

Alavis - tipy na vánoční dárky

Vánoční svátky představují skvělou příležitost pro vyjádření lásky a péče o naše čtyřnohé mazlíčky, kteří jsou neodmyslitelnou součástí naší rodiny. Pokud přemýšlíte, co byste mohli darovat svému psímu nebo kočičímu kamarádovi pod stromeček, máme pro vás několik tipů od firmy Alavis, které ho jistě potěší.

ALAVIS PLAQUE FREE pro psy/kočky
přelomový přípravek v péči o zuby a dásně psů i koček. Pravidelné podávání přípravku výrazně omezuje vytváření zubního plaku a zubního kamene. Odstraňuje zápach z tlamy a změkčuje již vzniklý zubní kámen. Přípravek je vyroben z řasy Ascophyllum Nodosum, která obsahuje vysoké množství jódu. 

ALAVIS CALMING
pro psy a kočky, které vykazují nervozitu, hyperaktivitu, úzkost či reagují na stres z prostředí. ALAVIS™ Calming obsahuje ojedinělé složení látek podporující vyrovnané chování psů a koček.

ALAVIS 5 pro psy/kočky
Komplexní kloubní výživa pro psy s obsahem kyseliny hyaluronové. Obsahuje všechny důležité látky, které se běžně vyskytují v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce a umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát. Vhodné pro preventivní podávání.  

ALAVIS kloubní výživa
Intenzivní kloubní výživa. Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát ve vysoké koncentraci. Pro správnou funkci kloubní chrupavky a zlepšení pohyblivost kloubů.

ALAVIS CELADRIN kočka/pes 
Proti zánětu a bolesti, patentově chráněná látka Celadrin, která zajišťuje účinnou lubrikaci kloubní chrupavky a tlumí bolestivost kloubů s rychlým nástupem účinku.