COLAFIT Max Forte - 100 tablet

Popis produktu

Colafit Max Forte - Kompletní 6-ti složková kloubní výživa s vitaminem C. Colafit MAX forte obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek, které pozitivně ovlivňují správnou funkci kloubů, šlach a vazů. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, zvláště se doporučuje podávat zejména starým psům pro zlepšení pohyblivosti a omezení bolestivosti kloubů. Lze jej taktéž podávat sportujícím a pracujícím psům v době tréninku nebo vyššího nasazení. Indikace:…

Historie ceny Katalogové č.: 1004488
NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin - Hlídat

Další varianty

NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 334 Kč
Detailní popis

Colafit Max Forte - Kompletní 6-ti složková kloubní výživa s vitaminem C. Colafit MAX forte obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek, které pozitivně ovlivňují správnou funkci kloubů, šlach a vazů. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, zvláště se doporučuje podávat zejména starým psům pro zlepšení pohyblivosti a omezení bolestivosti kloubů. Lze jej taktéž podávat sportujícím a pracujícím psům v době tréninku nebo vyššího nasazení.

Indikace:

  • při akutních potížích pohybového aparátu
  • při chronických bolestech svalů a kloubů
  • při dysplasii kyčelních a loketních kloubů
  • při hojení poranění a po úrazech
  • při ztuhlosti kloubů u starších psů.

Obsah účinných látek v 1 tobolce: Glukosamin sulfát: 300 mg, Chondroitin sulfát: 100 mg, MSM: 150 mg, Kolagen: 3 mg, Vitamin C Long effect: 3 mg, Hyaluronát sodný: 15 mg

Podání a dávkování

Pro dosažení požadovaného efektu se Colafit podává 2 až 3 měsíce, dvakrát do roka. Přípravek lze podávat i dlouhodobě, po konzultaci s veterinárním lékařem. Tobolky se podávají každý den dle návodu, samostatně, nebo s kouskem potravy.

  • Malé plemeno: (5 - 10 kg) 1 tobolka
  • Střední plemeno: (10 - 20 kg) 1 a 2 tobolky
  • Velké plemeno: (20 - 40 kg) 2 a 4 tobolky
  • Obří plemeno: (40 a více kg) 4 tobolky

Způsob užívání

Tobolky se podávají denně dle návodu, samostatně nebo s kouskem potravy. Přípravek je přijímán bez problémů. Optimální délka podávání jsou 3 měsíce, 2 x ročně opakovat. Přípravek lze podávat i dlouhodobě, po konzultaci s veterinárním lékařem. Přípravek lze podávat současně s krmivy, které obsahují chondroprotektivní látky. Pozitivní účinek se ještě zvýší.

Hodnocení 1
29. 04. 2024

Už po pár dnech bylo vidět zlepšení při pohybu