RIVAL ŠAMPON PRO KOČKY

220ml Skladem > 5 ks 192 Kč
+
Historie ceny

Katalog: 5100468

Rival šampon pro kočky

omezuje výskyt parazitů, 0% parabens, silicone

Rival – jemný šampon pro kočky, nedráždí a nevysušuje pokožku, nenarušuje její přirozenou tukovou vrstvu. Dokonale odstraňuje nečistoty, pH neutrální. Obsahuje kondicionér, panthenol, olej Tea Tree, a složku cypermethrin, která napomáhá omezit výskyt parazitů – blechy, klíšťata, vši a všenky. Po použití šamponu je srst čistá, pružná, lesklá a hebká.

Číslo schválení ÚSKVBL: 279-21/C

Obsah: 220 ml

Návod k použití:

Před použitím JE NUTNÉ potřebné množství šamponu zředit vodou v poměru 1:3 !! (1 díl šamponu a 3 díly vody). Šampon nikdy neřeďte do zásoby.

Do namočené srsti naneste přiměřené množství naředěného šamponu a rozpěňte. Nechejte působit asi 1-2 minuty. Dbejte, aby se šampon ani pěna nedostaly do styku se sliznicemi (oči, nos, tlama). Zamezte kočce, aby pěnu ze šamponu olizovala. Následně šampon důkladně vypláchněte vodou. Při silně znečištěné srsti postup zopakujte. Srst jí vysušte ručníkem a fénem, následně vyčešte.

Upozornění: Nepoužívejte pro nemocná nebo alergická zvířata, nepoužívat v době březosti a laktace. Nepoužívejte pro koťata do stáří 2 měsíců.

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-7, Cypermethrin, Melaleuca Alternifolia Oil, Alcohol Denat., D-panthenol, Sodium Hydroxide, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Limonene, CI 42090

Skladovatelnost: 5-25°C

Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Číslo šarže: Uvedeno na obalu

17. 01. 2022

Zatím nemohu hodnotit, ještě nebyl použit

03. 10. 2020
  • vyzkoušeli jsme a vypadá to,že našim kočičkám vyhovuje