CANVIT dog BIOCAL plus - 500g

Popis produktu

Vápník a fosfor pro podporu růstu a regeneraci kostí. Canvit Biocal Plus je zdrojem vápníku a fosforu s vysokou biologickou dostupností obohacený kolagenem pro podporu správného vývoje, růstu a regenerace kostí, kloubů a zubů. Canvit Biocal Plus preventivně zabraňuje nedostatku vápníku u kojících fen.…

Historie ceny Katalogové č.: 1900075
NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin - Hlídat

Další varianty

NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 266 Kč

1kg

NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 753 Kč
Detailní popis

Vápník a fosfor pro podporu růstu a regeneraci kostí.

Canvit Biocal Plus je zdrojem vápníku a fosforu s vysokou biologickou dostupností obohacený kolagenem pro podporu správného vývoje, růstu a regenerace kostí, kloubů a zubů. Canvit Biocal Plus preventivně zabraňuje nedostatku vápníku u kojících fen.

Vápník a fosfor jsou minerální prvky nezbytné pro správný vývoj a funkci kostí, kloubů, zubů a svalů. Kolagen je strukturální součást kostí a kloubů, zabezpečující pevnost a pružnost kostí a kloubů. Nedostatek těchto prvků se projevuje špatným vývojem kostry, zpomaleným hojením zlomenin, slabostí a v případě hypokalcemie u kojících fen svalovými křečemi a ztrátou vědomí (eklampsie).

Kolagen pro zdravé klouby a šlachy.
Vápník, sodík, fosfor a kolagen nezbytné pro správný vývoj kostí, šlach a kloubů.
Vhodné při přezubování, v růstu či stárnoucí psy.
Vápník je nezbytný pro správnou funkci svalů a pozitivně ovlivňuje kvalitu zubů.

SLOŽENÍ:
Sušená laktóza, uhličitan vápenatý, sušené pivovarské kvasnice, želatinový hydrolyzát 10 %, hydrogenfosforečnan vápenatý, celulóza, pšeničný škrob, citrát vápenatý 5 %, dihydrogenfosforečnan sodný.


ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Hrubý protein 14,9 %, Obsah tuku 2 %, Hrubá vláknina 7,1 %, Hrubý popel 28,9 %, Vápník 8,7 %, Fosfor3 %, Sodík 1,4 %. Obsahuje antioxidanty.


DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ:
na 5 kg hmotnosti psa - Běžná dávka 1 – 2 tablety.
Při prokázaném nedostatku 4 - 6 tablet.

CANVIT BIOCAL PLUS OBSAHUJE VÁPNÍK, SODÍK, FOSFOR A KOLAGEN. TYTO LÁTKY JSOU NEZBYTNÉ PRO ZDRAVÝ VÝVIN KOSTÍ, ŠLACH A KLOUBŮ U ZVÍŘAT V RŮSTU, USNADŇUJÍ POHYB U STÁRNOUCÍCH ZVÍŘAT S POHYBOVÝMI POTÍŽEMI. VÁPNÍK JE ROVNĚŽ NEZBYTNÝ PRO SPRÁVNOU FUNKCI SVALŮ A POZITIVNĚ OVLIVŇUJE KVALITU ZUBŮ.

Upozornění: použití je vhodné konzultovat s veterinárním lékařem


Balení: 230 g (cca 230 tbl), 500 g (cca 500 tbl), 1 000 g (cca 1000 tbl)

Hodnocení 2
24. 12. 2021

Doporučeno veterinářem, při růstu zubů.
06. 08. 2018

Nemohu posoudit, mám produkt si týden a to je velice krátká doba na posuzování zkušeností s produktem. Před tímto produktem jsem u vás zakoupila ROBORAN CONDRO, myslím že díky tomu chodí i když ta zadní ťapky se jí občas zamotají. Proto jsem se rozho