CANVIT cat GF URINARY chicken

100g Skladem > 5 ks 55 Kč
+

Prevence zánětu močového měchýře ve formě chutného pamlsku.

Funkční pamlsek s kuřecím, sušenými brusinkami, kopřivou, břízou převislou a omega 3 nenasycenými mastnými kyselinami pro prevenci zánětu močového měchýře koček s neodolatelnou chutí.

Záněty močového měchýře u koček patří mezi velmi časté problémy. Zánět močového měchýře je velmi bolestivé onemocnění, které se projevuje častým čůráním a močením mimo záchod. Brusinky, kopřiva a bříza převislá jsou přírodním zdrojem vitamínů, antioxidantů a látek, které preventivně působí proti zánětu močového měchýře. Mají silné antibakteriální účinky, blokují uchycení bakterií, vytvářejí ochrannou vrstvu sliznice močového měchýře, zvyšují produkci moči a potlačují nepříjemnou bolest. Pamlsek Canvit Urinary Health Care Snack je prevencí před záněty dolních cest močových u koček, a navíc vaší kočce skvěle chutná.

Komplex bylin k podpoře zdraví močových cest.
Obohaceno kopřivou působící jako antioxidant, brusinkou s antimikrobiálními vlastnostmi a břízou převislou, která působí močopudně.

SLOŽENÍ:

brambory, kuře (15 %), tekutý škrob, sleďový olej (5 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, kolagen, list kopřivy (10 g/kg), list brusinky (8 g/kg), list břízy převislé (5 g/kg).

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

hrubý protein 16,0 %, obsah tuku 7,0 %, vlhkost 17,0 %, hrubý popel 4,0 %, hrubá vláknina 2,8 %.

INDIKACE:

Prevence při opakovaných zánětech močového měchýře
Doplněk terapie zánětu dolních cest močových u koček

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

3-4 kostičky na 1 kg váhy zvířete
10 kostiček pro 3 kg kočku obsahuje

Balení: 100 g (280 kostiček, pro kočku o hmotnosti 3 kg vystačí na 30 dnů)

02. 09. 2017