24.05.21 Výživa

Carnilove True Fresh: granule z čerstvého masa pro ještě lepší chuť

Kategorie suchých krmiv vstupuje do nové éry. Kromě kvalitního složení granulí je pro chovatele důležitá i jejich chutnost. Česká krmiva Carnilove True Fresh jsou vyrobena z čerstvého masa, což děla z této řady extrémně lahodnou záležitost. Psi maso v potravě zkrátka milují. 

Ačkoliv je kvalita krmiva pro chovatele stále důležitou položkou při výběru, prim začíná hrát i jeho chutnost. A protože instinkty velí psům od pradávna preferovat čerstvě ulovenou potravu, nejvíce si pochutnají na menu, které bude těmto vrozeným pudům odpovídat. Průlomem v oblasti výživy jsou krmiva s vysokým obsahem masa v jeho původní, čerstvé formě. Nová řada granulí Carnilove True Fresh tento požadavek naplňuje beze zbytku. Unikátní výrobní technologie umožnila „naplnit“ jejich složení z 60 % čerstvým masem a proměnit tak každé krmení v jedinečný chuťový zážitek. Zbylých 40 % představuje zelenina, ovoce, byliny a další „superpotraviny“ (např. spirulina, rakytník). 

Čerstvé maso svatým grálem ve výživě
Šetrné zpracování surovin zachovává původní výživové vlastnosti masa a zajišťuje až o 70 % vyšší chutnost, něž jakou se mohou chlubit běžná krmiva. Řadu True Fresh tak povyšuje na super chutnou pochoutku. Rybí, hovězí a krůtí maso bez předchozího zpracování navíc zaručuje výjimečnou 95% stravitelnost bílkovin, tedy krmiva jako takového. „Fresh“ zdroje proteinu také vynikají vysokým obsahem kvalitních aminokyselin, důležitých stavebních látek organismu. Zpracované čerstvé maso společně se zeleninou, ovocem, vitamíny a bylinami poskytuje psům kompletní profil nezbytných živin. 

Kvalitní vstupní suroviny 
Pečlivě volené ingredience té nejvyšší jakosti a prověřeného původu dělají z krmiva skutečnou špičku. Suroviny jsou dodány vždy čerstvé, v perfektní kvalitě a s krátkou dopravní vzdáleností. Hovězí a krutí maso dodávají lokální farmáři z Čech nebo severního Rakouska. Mořské ryby pochází z udržitelného rybolovu v norských a skotských mořích, ty sladkovodní zase z evropských rybích farem. Od ověřených evropských dodavatelů pochází i veškerá zelenina, ovoce a byliny. Kromě ingrediencí jako je hrášek, červená čočka nebo dýně je složení obohaceno také o položku, která je v krmivech Carnilove novinkou – o okřehek menší (lidově žabinec). Ten funguje jako zdroj omega 3 mastných kyselin důležitých pro správné fungování organismu a má pozitivní vliv na léčbu nosních otoků, polypů a chronické rýmy. Jednoduše další benefity přírody.

Chutné pamlsky
Součástí řady jsou také mrazem sušené pamlsky z králíka a kachny, které díky šetrnému zpracování neztrácí přirozenou (a tolik lákavou) chuť masa. Delikátní zážitek dotváří přidaná dýně a směs ovoce. Servírovat je můžete zamíchané do granulí pro ještě větší dávku chuti, nebo jako atraktivní odměnu. 

Bez obilovin, brambor i GMO
Všechny receptury krmiv Carnilove True Fresh jsou bezobilné, a jak je u značek vyráběných Vafo Praha zvykem, neobsahují geneticky modifikované organismy. Nová řada je tak zajímavou alternativou i pro chovatele krmící metodou BARF. Vzhledem k vysoké chutnosti krmivo přijímají i vybíraví psi a granule není třeba jakkoli dochucovat.

Továrna s ojedinělým know-how
Exkluzivní chuťový zážitek a výživový benefit umožňuje inovativní výrobní kapacita společnosti Vafo Praha, producenta krmiv Carnilove. Nová továrna v Číčenicích se zaměřuje speciálně na produkci z čerstvého masa a díky nejmodernějším technologiím zde mohou vznikat granule té nejvyšší kvality. Maso do továrny přichází v čerstvém stavu a k extruzi jej připravují ve speciálních prostorech až na místě. Jedná se zkrátka o novou cestu k výživě psů, kterou ocení všichni, komu na chutnosti a kvalitě záleží.

Více na www.carnilove.cz

Granule řady Carnilove True Fresh jsou dostupné ve třech gramážích (11,4 kg; 4 kg; 1,4 kg) v následujících recepturách:

CARNILOVE TRUE FRESH BEEF
CARNILOVE TRUE FRESH FISH
CARNILOVE TRUE FRESH TURKEY


Foto: Pixabay a archiv