09.11.17 Aktuality

Charitativní sbírka pro psy a kočky z útulků

Přispějte na krmivo pejskům a kočičkám z útulků, kteří neměli v životě tolik štěstí jako váš mazlíček.

Již pátým rokem organizuje internetový obchod www.krmeni.cz tradiční charitativní sbírku pro psy a kočky v útulcích. Ke každému vašemu příspěvku přispěje www.krmeni.cz stejnou měrou. Po ukončení sbírky (31. 1. 2018) vám bude zasláno poděkování a informace o celkové vybrané částce. Podporujeme tyto útulky: Útulek Zlín-Vršava, Útulek Brno-Kociánka,  Kočky SOS Hodonín, Kočky Bruntál, Dobré ruce o.s Zlín, útulek Provodov, útulek Mourek Jaroměř.

Každý rok tímto způsobem vybereme více než jednu tunu kvalitního krmiva. Přispět částkou 50 Kč nebo 100 Kč (zvolený obnos můžete samozřejmě navýšit tím, že ho koupíte několikrát) můžete zde: /pes-vanocni-darky-psi/charitativni-sbirka-financni-prispevek


Na webu www.krmeni.cz sledujte online, kolik se již vybralo. Zobrazuje se vybraná částka, ke které www.krmeni.cz přidá na konci sbírky jednou tolik.

 Ohlasy z útulků z minulé sbírky:

"Moc děkujeme a ta částka je úžasná. Moc nás těší, že lidé se tak aktivně zapojili do pomoci útulkům. Za útulek ZlínEva Poiselová"

 

 "Mnohokrát děkujeme za granulky pro zvířátka jste moc hodní. Omlouvám se nešel nám pár dní internet tak jsem nemohla napsat. Ráda bych se zeptala zda mohu dát někam poděkování veřejně na stránky ,FB a koho přesně uvést. Děkujeme za tak úžasnou pomoc ,mějte se moc hezky Alena“

S pozdravem Škarková Alena, O.S. Záchranné pacičky, Slatina nad Zdobnicí 281

 

"Moc děkujeme, krmení uvítáme tak jak je. To víte, hladových krků máme pořád dost:-). 

Přeju  pěkný den. Tomalová, Kočky SOS Hodonín"