Omlouváme se, ale z technických důvodu může dojít ke zpoždění odeslání objednávek o 1 den. Děkujeme za pochopení
02.12.12 Pomůcky

Další tipy na vánoční dárky - Becohračky

Pokud ještě nevíte, co nadělit svému pejskovi pod stromeček, přinášíme vám inspiraci…


Ideálním překvapením budou například 100% přírodní hračky značky BecoThings, které navíc krásně voní po vanilce. Pokud máte vztah k přírodě, určitě vás nadchne, že všechny produkty jsou ekologické, jsou totiž vyrobeny z přírodních rostlinných vláken bambusu a rýžových slupek, které jsou spojeny pryskyřicí. To z nich dělá výrobky biologicky odbouratelné a absolutně bezpečné k životnímu prostředí (v přírodě se po čase rozloží). Největším pozitivem Becohraček je skutečnost, že jsou netoxické a bezpečné! Ať už váš pes destruktor žvýká sebeintenzivněji, nepocítí nic toxického. Všechny hračky jsou k dispozici ve třech barvách – modré, růžové a zelené.


Z čeho můžete vybírat?


BecoBall - díky nepravidelnému tvaru bude BecoMíček skákat a kutálet se zcela náhodným směrem. K dostání je v různých velikostech.


BecoBone - kost je pevná a odolná, krásně voní po vanilce. Díky extra pružné gumě je ideální nejen na okusování, ale i aportování.


BecoHoop - obruč je konstruována tak, aby se mohla maximálně natáhnout i ohnout. Představuje ideální pomůcku pro přetahování.


BecoRope – s provazovým míčkem si užijete spoustu zábavy. Dlouhý provaz umožní házet BecoMíček, který je navíc extra skákavý, do větší vzdálenosti.

Tip: Hra na přetahovanou pro začátečníky
Než se s vaším štěnětem začnete přetahovat, mělo by už umět povely „sedni“ a „dej“ nebo „pusť“ (učí se výměnou za pamlsek.) Zamávejte štěněti před čumákem s provazovým míčkem, jistě hned pochopí, co po něm chcete a s chutí se do hračky zakousne. Nyní se můžete začít přetahovat. Berte v potaz, jestli má pes ještě mléčné zuby, v tomto případě omezte sílu tahu. Po chvíli zavelte „sedni“ a psa pochvalte, když povel splní. Posléze vydejte povel „pusť“ a pokud štěně povolí stisk, odměňte ho pamlskem. Několikrát vše zopakujte a hračku odložte. Vy řídíte kdy, jak dlouho a s čím se bude hrát. Když nebudou platit jasná pravidla, začne je určovat pes. Jestliže se pes začne chovat moc divoce, hru ukončete. Tím, že určíte jasná pravidla hry, omezíte výpadům například na ručník, šálu, nebo vodítko při společné procházce. Nevychovaný pes se s vámi bude přetahovat o nejméně vhodné věci i mimo hru, případně nebude respektovat, že hra skončila. Psi, kteří zvládli pravidla přetahování, budou držet hračku volněji a když už omylem sevřou vaši ruku, nezanechá to žádné následky.

Kromě hraček můžete svému psovi pořídit také další ekologické produkty.


Lopatka BecoScoop na krmivo – je praktická, pevná a odolná. S objemem 0,5 l/2 šálky je určena k odměření krmiva pro psy a kočky. Vydrží vám dlouhá léta a jakmile se ocitne na skládce, začne se rozkládat. K dostání je v 5 barvách.


Misky BecoBowl - jsou vyrobeny z přírodních rostlinných vláken bambusu a rýžových slupek, které jsou spojeny pryskyřicí. To z nich dělá výrobky biologicky odbouratelné a absolutně bezpečné k životnímu prostředí. Jakmile misku vyhodíte, rozloží se během 3 - 5 let na biologický odpad. Misky jsou ideální jak na krmivo, tak i na vodu. Ačkoliv je možné mýt je v myčce nádobí, je důležité s nimi zacházet ohleduplně, jelikož jsou z přírodních materiálů. K dostání jsou v 5 barvách a různých velikostech.

Miska BecoBowl Slow feed – tyto misky jsou ideální pro pejsky, kteří moc hltají. Vypouklé dno je nutí opatrně nabírat granule a tím se zpomaluje jejich konzumaci.


Sáčky na trus BecoBags - sáčky na výkaly jsou k dispozici ve 4 rolích po 60ks. Na rozdíl od jiných jsou BecoBags plně rozložitelné, jsou silné, takže se neprotrhnou a perfektně se hodí do kapsiček BecoPocket.


Zásobník na sáčky BecoPocket - BecoKapsička je vlastně takový zásobník pytlíků na výkaly. Používá jedinečný systém pružné šňůrky bungee pro připevnění k téměř jakémukoli vodítku, řemeni, pásku nebo batůžku. Do kapsičky se hodí většina standardních roliček pytlíků na výkaly.