29.9. probíhá dovolená. Všechny objednávky z této doby budou odeslány postupně od pondělí 2.10.2023. Děkujeme za pochopení
04.11.12 Aktuality

Další várka pejsků k adopci z nadace TLAPKA

Chcete udělat dobrý skutek a navíc si pořídit chlupatého parťáka do (ne)pohody? V útulku nadace TLAPKA na vás čekají tito krasavci:

 

Beky

Beky je asi tříletá krásná vykastrovaná fenka. Je velice temperamentní, hrozně ráda si hraje a blbne, přitom je nekonfliktní, miluje lidi i další pejsky. Hodila by se jak do bytu, tak k domku se zahrádkou, ideálně do aktivní rodiny. Její temperament by se mohl využít k nějakému sportu nebo na dlouhých výletech s novým páníčkem.

 

Belinka

Belinka (Myška) je velmi hodná starší psí dáma. Je střední velikosti, kastrovaná. V útulku prodělala zánět dělohy, ale nyní je na tom zdravotně velmi dobře. Na nový domov čeká už víc než tři roky, hledáme pro ni rodinu, která jí dá možnost dožít s pocitem, že je milovaná.

 

Bystřík

Pejsek se od Silvestra loňského roku toulal v obci Bystřany na Teplicku. Má čip, ale nikdo se k němu nehlásí. Bystřík je pejsek spíše pro rodinu bez dětí a jiných zvířat. Je většího vzrůstu, vhodný k domku se zahrádkou, kterou by i uměl ohlídat.

Čerti (maje a velkej)

Čerti jsou dva velcí psi, jeden asi pětiletý, druhý asi sedmiletý. Jsou na sebe fixovaní a do adopce mohou jít pouze společně. Mají rádi pohyb a hlavně sebe navzájem, jsou to hlídači a mazlové v jednom. Vhodní k dětem, jen ne úplně malým, aby je omylem třeba neporazili. Nejlépe by se cítili u domku se zahrádkou.

Karel

Karel (Kája) je starší pejsek malého vzrůstu, je vykastrovaný. Snáší se dobře s jinými psy, fenami i kočkami. Rád chodí na procházky, je zvyklý na vodítko. Bohužel ve svém životě moc lásky asi nepoznal, ze začátku lidem nedůvěřuje a štěká na ně, na ženy si zvyká rychleji, ale muže je schopný i kousnout do nohy. Z tohoto důvodu není vhodný k dětem. Hodí se k domečku se zahrádkou, kde by si mohl zaštěkat a proběhnout se, ale vzhledem ke svému věku nepohrdne ani teplým pelíškem v bytě. Určitě by si snáze zvykl na starší pár bez dětí. V útulku je už přes tři roky, nejdéle ze všech psů, a tak by si zasloužil strávit zbytek života v milující rodině.

Orfeus

Orfeuse jsme našli uvázaného u obchodního centra, kde na něj zřejmě někdo „zapomněl“. Je to krásný aktivní pes střední velikosti, asi tříletý, vykastrovaný. Je velmi žravý a při krmení může mít konflikt s jinými psy, jinak na procházkách s nimi vychází dobře. Potřebuje dostatek pohybu. Vhodný do aktivní rodiny nebo k domečku se zahrádkou.

Plotík

Pejsek byl přivázán u plotu útulku na takovém místě, že jsme na něj přišli náhodou. Jedná se o dvouletého psa střední velikosti. Ze začátku byl plachý, ale postupem času se z něj stal opravdový mazel milující procházky. Je velmi hodný, ideální jako pes do rodiny k dětem i jiným zvířatům!

Přemda

Přemda je asi čtyřletý kříženec jezevčíka, vykastrovaný. Jedná se o hodného a klidného pejska, jen se nesnese s kočkami. Miluje dospělé i děti a uvítá teplý pelíšek někde doma u postýlky.

Pu

Je zhruba čtyřletý pes malého vzrůstu. Je velice kontaktní, má rád společnost lidí, pejsků i jiných zvířátek včetně koček. Bohužel má panickou hrůzu z vodítka, ale rád běhá na volno a je poslušný. Pejsek je vhodný k dětem!

Set

Set je mladý asi dvouletý pejsek velkého vzrůstu. V útulku je velice hodný a kontaktní, pořád vyžaduje lidskou společnost. Je to takové přerostlé veselé štěně. Vhodný k dětem.

 

Více informací a kompletní nabídku pejsků k adopci najdete na www.nadace-tlapka.cz nebo na tel: 606221405.