FURminator Horse pro koně

12,7cm již VYPRODÁNO 972 Kč
Historie cenyDoprava zdarma

Katalog: 6600031

Profesionální FURminátor k vyčesávání srsti.

  • Šířka hrany 12,7 cm
  • Redukuje línání až o 90 %; účinnější než běžné kartáče a hřebeny
  • Hrana z nerezové oceli se dostane hluboko pod svrchní srst vašeho koně a jemně odstraní podsadu a uvolněné chlupy
  • Pravidelná péče pomůže udržovat kůži i srst zvířete zdravou a vitální, sníží množství alergenů a bude stimulovat cirkulaci i zdravý růst srsti
  • Navržen specialisty pro profesionální výsledky
  • Používán a doporučován veterináři, specialisty v péči o srst a profesionálními chovateli

Doporučujeme používat hrablo FURminator pravidelně. V období línání může být nutné zvýšit frekvenci vyčesávání srsti.

Patentované profesionální hrablo FURminator je určené k vyčesávání zimní srsti koně. FURminátor není určen pro vyčesávání hřívy ocasu. Může byt použit i na jiných velkých zvířatech (SKOT, hovězí dobytek). Redukuje línání o více nez 90%. Je určen pro dlouhosrstá i krátkosrstá plemena. Rychle snadno odstraňuje podsadu chlupy uvolněné. FURminator hrabla neřežou nepoškozují srst.

Pečovat o srst lze hřebenem FURminator pravidelně po celý rok, jednou nebo dvakrát týdně po dobu deseti až dvaceti Minut. Garantuje mnohem lepší vyčesání než jakýkoliv jiný kartáč či hřeben.

Použití FURminátoru je snadné a bezpečné!

Návod k použití:

Před tím než začnete, ujistěte se, že srst zvířete je čistá a zcela suchá. Jemně táhněte FURminátor srstí ve směru růstu chlupů. Provádějte dlouhé, jemné tahy vyvarujte se opakovaných tahu na stejném místě. Věnujte zvláštní péči okolí citlivých oblasti (břicho, končetiny). Nepoužívejte přílišnou sílu a tlak, jako při česání hřebenem. Hluboké hrubé kartáčování může poškodit kůži (zarudnutí podráždění). Jakmile zpozorujete jakékoliv zarudnutí či podráždění kůže, ihned ukončete vyčesávání.