Hills cat c/d urinary stress - 8kg

Popis produktu

Krmivo Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care bylo vyvinuto speciálně pro dospělé kočky s častými chorobami močových cest. Klinicky ověřená speciální strava obsahuje upravené množství hořčíku a DL-methioninu, který má okyselující vlastnosti. Je tedy vhodný pro podávání u všech forem FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Desease). Dokáže rozpustit struvitové kameny do 7 dnů a snižuje riziko jejich dalšího vzniku. Krmivo také snižuje riziko vzniku oxalátu vápenatého a krystalů nebo kamenů z fosforečnanu vápenatého.…

Historie ceny Katalogové č.: 2100577
Skladem 1 ks Doprava zdarma

Další varianty

DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ 540 Kč

4kg

již VYPRODÁNO 1 086 Kč
Detailní popis

Krmivo Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care bylo vyvinuto speciálně pro dospělé kočky s častými chorobami močových cest. Klinicky ověřená speciální strava obsahuje upravené množství hořčíku a DL-methioninu, který má okyselující vlastnosti. Je tedy vhodný pro podávání u všech forem FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Desease). Dokáže rozpustit struvitové kameny do 7 dnů a snižuje riziko jejich dalšího vzniku. Krmivo také snižuje riziko vzniku oxalátu vápenatého a krystalů nebo kamenů z fosforečnanu vápenatého.

Vysoký podíl snadno stravitelného kuřete (32 %) poskytuje organismu Vaší kočky cenné živočišné bílkoviny. K tomu se připojuje vyvážená směs vitamínů, minerálů a stopových prvků a také betakarotenu a přírodních antioxidantů, které zaručují všestranný přísun životně důležitých látek. Vaše kočka je komplexně podporována a může si vytvořit silný imunitní systém. Vysoce kvalitní krmivo předepisované veterináři, které Vaší kočce pomáhá udržovat zdraví močových cest.

Složení :
Obiloviny, maso a živočišné produkty (kuře 14 %), extrakty z rostlinných proteinů, oleje a tuky, minerální látky, mléko a mléčné produkty (hydrolyzát mléčného proteinu 0,1 %), měkkýši a korýši. Látky podporující zásaditost moči: Citrát draselný (2 g/kg).

Přídatné látky :
Vitamín A (24.170 IU/kg), vitamín D3 (1.430 IU/kg), železo (154 mg/kg), jód (1,5 mg/kg), měď (19,6 mg/kg), mangan (6,8 mg/kg), zinek (131 mg/kg), selen (0,3 mg/kg), s přírodními antioxidanty.itamín A 6350 IU/kg, Vitamín D 676 IU/kg, Omega-6 mastné kyseliny 3.24%.

Kočka by měla mít vždy k dispozici čerstvou vodu.
Se souhlasem Vašeho veterináře míchejte během 7 dní stále větší podíl tohoto nového krmiva ke stále menšímu podílu krmiva dosavadního.

DENNÍ DÁVKOVÁNÍ:

Hmotnost kočky Denní dávka v g
2 kg 30 - 40 g
3 kg 40 - 55 g
4 kg 50 - 70 g
5 kg 60 - 85 g
6+ kg 12 g/kg