Hills cat c/d urinary stress chicken

1,5kg NA OBJEDNÁNÍ / 24 hodin 568 Kč
+
4kg NA OBJEDNÁNÍ / 24 hodin 888 Kč
+
Doprava zdarma
8kg NA OBJEDNÁNÍ / 24 hodin 1 616 Kč
+
Doprava zdarma

Dbejte prosím následujících pokynů

• Krmte Vašeho psa veterinárním krmivem až po dohodě s Vaším veterinářem
• Během krmení veterinárním krmivem byste měli pravidelně (každých 6 měsíců) docházet k veterináři na kontrolu.
• Pokud se zdravotní stav vašeho zvířete zhorší, poraďte se neprodleně s veterinářem
S vložením vybraného veterinárního produktu do nákupního košíku potvrzujete, že jste výše uvedené pokyny četli a vzali je na vědomí.Podpora zdraví močového měchýře u koček s FLUTD ( onemocnění dolních močových cest u koče)

Obsahuje L-tryptofan a hydrolyzát mléčného proteinu pro kontrolu stresu. Stres je známým rizikovým faktorem nejčastější příčiny FLUTD. Klinicky ověřeno pro rozpuštění struvitových urilitů již za 14 dní. Skvělá chuť, kterou bude vaše kočka milovat.

Kompletní krmivo určené ke snižení návratu struvitové urolitiázy u koček. Tato léčebná dieta obsahuje složky okyselujicí moč a kontrolovanou hladinu hořčíku.

Podávejte pouze toto krmivo. Před použitím se doporučuje poradit s veterinármín lékařem. Podávejte vyznačenou dávku krmiva podle velikosti vaší kočky. Krmná dávka by měla být upravena ta,,aby byla zachována optimální tělesná hmotnost a měla být rozdělena do 2 a více denních porcí.

Složení: Maso a živočišné deriváty, obiloviny , rostlinné proteinové extrakty,oleje a tuky , droždí , mléko a mléčné deriváty ,
měkkýši a korýši. Složka okyselující moč DL-methionin

Analytické složky : Bílkoviny 32,2%, tuky 15,6%, hrubá vláknina 0,9% , hrubý popel 5,2%,, vápník 0,71%,
fosfor 0,66%, sodík 0,35%,draslík 0,75%, chloridy 0,90%, síra 0,64%, hořčík 0,06%, vitamin E 600mg/kg, beta-karoten 1,5mg
/kg, taurin 2350mg/kg, glukosamin 1010mg/kg,chondroitin sulfát 920mg/kg,tryptofan 3745mg/kg.