Hill´s cat c/d kapsa MULTICARE chicken - 85g doprodej

Popis produktu

Krmiva pro kočky Hill´s Prescription Diet jsou vyvinuta veterinárními lékaři a klinicky ověřeny, že jejich složení pomáhá řešit zdravotní komplikace domácího mazlíčka. Kapsičky pro kočky je vhodné kombinovat s granulemi. Kočka 100% ocení změnu jídelníčku.…

Historie ceny Katalogové č.: 2100300
Skladem > 5 ks
Detailní popis

Krmiva pro kočky Hill´s Prescription Diet jsou vyvinuta veterinárními lékaři a klinicky ověřeny, že jejich složení pomáhá řešit zdravotní komplikace domácího mazlíčka. Kapsičky pro kočky je vhodné kombinovat s granulemi. Kočka 100% ocení změnu jídelníčku.

Receptura C/D Multicare Chicken s kuřetem je kompletní dietetické krmivo pro snížení recidivy struvitových kamenů (příčiny onemocnění dolních močových cest u koček, FLUTD), rozpuštění struvitových kamenů a pro omezení tvorby oxalátových kamenů u dospělých koček. Toto krmivo vytváří prostředí nevhodné pro tvorbu struvitu, podporuje zásaditost moči a má nízký obsah hořčíku, vápníku a vitaminu D.

Zdraví močového měchýře začíná správně vyváženým množstvím nezbytných živin. Přebytek minerálů může podporovat tvorbu krystalů v moči, což může vést k tvorbě kamenů v močovém měchýři. Ty mohou způsobovat nepohodlí a vést k vážnějším problémům, které vyžadují péči veterináře. Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli klinickou výživu Hill's Prescription Diet c/d Multicare se speciálním složením na podporu zdraví močového systému vaší kočky. Ve skutečnosti je Hill's Prescription Diet c/d Multicare klinicky ověřená výživa, která snižuje recidivu nejběžnějších příznaků močových problémů o 89 %. Toto mokré krmivo je vyrobeno s lososem a má neodolatelnou chuť, kterou bude vaše kočka milovat.

Benefity krmiva Hill´s Prescription Diet C/D Multicare Chicken:

  • Podporuje žádoucí pH moči* s cílem zmírnit riziko tvorby kamenů

  • Obohaceno o antioxidanty a Omega-3 z rybího oleje

  • Kontrolovaný obsah vápníku a sodíku a přidaný citrát draselný

  • Rozpouští struvitové kameny za pouhých 7 dní (průměrně za 27 dní)

  • Snižuje riziko struvitových a kalcium oxalátových kamenů

  • Celoživotní podávání přináší výhody pro kočky s příznaky močových potíží

  • S+OXSHIELD: Receptura podporující takové prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko vzniku struvitových a kalcium oxalátových kamenů

SLOŽENÍ: Maso a živočišné produkty, ryby a rybí produkty (losos 4 %), produkty rostlinného původu, extrakty z rostlinných proteinů, obiloviny, různé cukry, minerální látky, vejce a vaječné produkty, oleje a tuky. Látky podporující zásaditost moči: Chlorid draselný (0,9 g/kg), difosforečnan tetrasodný (0,3 g/kg), L-cystein (1 g/kg).

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 8,4 %, obsah tuku 4,0 %, hrubá vláknina 0,21 %, chloridy 0,15 %, síra 0,19 %, hydroxyprolin 0,05 %, vlhkost 80,0 %, hrubý popel 1,2 %, vápník 0,16 %, fosfor 0,13 %, sodík 0,07 %, draslík 0,14 %, hořčík 0,01 %; na kg: Vitamin A 17 037 IU, vitamin D3 329 IU, vitamin E 120 mg, betakaroten 0,24 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (železo) 10,5 mg, 3b202 (jód) 0,3 mg, 3b405 (měď) 1,7 mg, 3b502 (mangan) 2,3 mg, 3b603 (zinek) 27,0 mg, barveno přírodním karamelem.