Hills cat z/d konz. Ultra Allergen Free

156g do 7 dnů 40 Kč
+

Indikace: Alergie na krmivo nebo intolerance krmiva s (tj. potravní přecitlivělost nebo vedlejší reakce na krmivo)Použití jako eliminační dieta. Pruritická dermatitis a/nebo chronická otitis externa. Chronická gastroenteritis .a/nebo kolitis

Není určeno pro: Koťata. Březí nebo kojící kočky. Kočky, kterým jsou současně podávány acidifikátory moči.

Doplňujicí informace: Proteiny s molekulární hmotností nižší než 10 000 daltonů unikají detekci imunitního systému. Živočišná bílkovina (kuře) v dietě Feline z/d ULTRA Allergen-Free je extrémně hydrolyzována na částice s molekulární hmotností maximálně 3 000 daltonů. To je zásadní údaj pro předcházení potravní senzibilizaci nebo reakci. Další hlavní složkou je kukuřičný škrob, čištěný tak, aby obsahoval méně než 0,3 % rostlinného proteinu. Dále je obsažen rostlinný olej, který neobsahuje protein. Žádné jiné složky receptury neobsahují bílkoviny nebo nebylo zaznamenáno, že by tyto složky vyvolávaly alergické reakce u koček. Tyto vlastnosti předurčují dietu Feline z/d ULTRA Allergen-Free jako ideální pro:

- pomoc při odhalení potravní přecitlivělosti, tj. jako eliminační dieta

- pomoc při terapii a eliminaci vedlejších reakcí, jako jsou nesezónní pruritická dermatitis, chronická otitis externa, eosinofilní granulom, chronická gastroenteritis a chronická kolitis (IBD- zánětlivé onemocnění střev)Feline z/d ULTRA Allergen-Free je konzerva. V případě preference může být konzerva Feline z/d ULTRA Allergen-Free míchána doromady z granulátem Feline z/d Low Allergen.

PRODEJ NA VETERINÁRNÍ PŘEDPIS