Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 21:30, pá: 6:30 - 19:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Hills cat ORAL CARE

Hill's Oral Care krmivo pro dospělé kočky, patentovaná technologie napomáhající čištění zubů, působí proti zubnímu kameni a plaku a zlepšuje zdraví zubů Vaší kočky.

Pokud má Vaš kočka zapáchající dech a trpí na tvorbu plaku, je Hill's Feline Oral Care Adult pro dospělé kočky nejlepší volba. Díky Hill's jedinečným, speciálně vyvinutým granulím, čistí Oral Care zuby Vaší kočky a odstraňuje plak při každém krmení. Kromě toho osvěžuje Hill's Feline Oral Care Adult dech Vaší kočky a zároveň představuje plnohodnotnou a vyváženou potravu.

Celý popis produktu

Patentované složení Hill's Feline Oral Care Adult obsahuje přirozený balast a granule větší velikosti, které mají na zuby Vaší kočky stejný účinek jako zubní kartáček. Díky patentované dentální technologii Hill's je zubní plocha lépe vyčištěná, protože kočka musí kousat Hill's Oral Care krmivo déle než běžné krmivo pro kočky. Klinické testy prokázaly, že Hill's Feline Oral Care působí proti zubnímu kameni a plaku, které mohou způsobovat zapáchající dech, a zároveň zlepšuje zdraví zubů Vaší kočky. Obsahuje taurin, který podporuje normální funkci srdce a chrání sítnici. Speciální Hill's receptura bohatá na antioxidanty podporující imunitní systém. Díky kvalitním, lehce stravitelným látkám v kočičím krmivu Hill´s bude Vaše kočka sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit. Hill's Feline Oral Care Adult krmivo pro kočky - křupavé, s výbornou chutí, je perfektní výživou pro kočky, díky které je Váš miláček v perfektní formě po celý život .

Složení: Kuře (min. 43%; kuře a krocan dohromady min. 58%); dehydratované kuřecí a krůtí proteiny, mletá rýže, mletá kukuřice, kukuřičný lepek, prášek z celulozy, živočišný tuk, rostlinný olej, bílkovinný hydrolyzát, kaliumchlorid, kalciumsulfát, dikalciumfosfát, sůl, DL-methionin, taurin, vitamíny a stopové prvky. Přírodně konzervováno pomocí tocopherolu, kyseliny citronové a výtažku z rozmarýnu.

Doporučená denní krmná dávka:
Hmotnost kočky Množství v g/den
2kg 35 - 45g
3kg 45 - 65g
4kg 55 - 80g
5kg 65 - 90g
6kg 75 - 105g
7 + kg 12 - 14 pro kg
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace