Hradec

Vyčmuchej si nás v Hradci Králové a vyhraj 12 kg super krmiva!

Každý zákazník na naší prodejně si může v Hradci vyhrát jednu z těchto 100 cen pro pejsky nebo kočičky:

Podmínky hry:  Hra probíhá pouze na prodejně krmeni.cz  v Hradci Králové (Gayerovy kasárna). Hrát může každý zákazník, který zakoupil bezprostředně před hrou tj. ve stejný den, jakýkoliv produkt v této prodejně a projeví zájem hru hrát. Hra spočívá ve vytáhnutí si poslepu jednoho lístečku z osudí (100 lístečků při samém začátku hry). Každý zákazník může hrát pouze jednou. Hra pro něj vytažením lístečku končí. Každý lísteček vyhrává. Lísteček se do osudí nevrací zpět. Zákazník vyhrává cenu, která je určena číslicí na lístku, popř. může zvolit výhrou s nižším pořadovým číslem. Vždy si může vybrat mezi psí a kočíčí variantou výhry. Na výhru nevzniká právní nárok. Hra končí vytažením posledního lístečku z osudí. Ukončení hry bude oznámeno na této webové stránce, tj. krmeni.cz/hradec

Milí Hradečáci,

otevřeli jsem pro vás nové výdejní místo a prodejnu v centru vašeho krásného města, v Gayerova kasárna, třída ČSA 216. V této prodejně si můžete vyzvednou celý sortiment našeho eshopu www.krmeni.cz, u prodejny pohodlně zaparkujete a nemusíte platit poštovné.Většinu zboží budete mít připravenou k vyzvednutí již do 2 dne.

Naše nejpopulárnější krmiva jsou v prodejně stále k dispozici, tj. nemusíte objednávat předem. Jsou to osvědčená česká krmiva Brit, belgické krmivo Petkult, španělská krmiva Ibero NATURAL, Bravery a Amity a holandské krmivo Prins vč. veterinárních diet Prins. Naše prodavačka Vlaďka je zároveň zkušená chovatelka, ráda vám pomůže s výběrem vhodného krmiva a dá vám vzorek krmiva ZDARMA na vyzkoušení. Většinu z těchto krmiv rozvažujeme, tj. pokud potřebujete menší množství, můžete si přinést vlastní tašku či nádobu, popř. u nás zakoupit a opakovaně používat, ať nezatěžujeme přírodu dalšími obaly víc než je nutné.

Příjemné nakupování, Jiří Štěpán, spolumajitel

Otvírací doba:

Pondělí - Pátek - 8:00-12:00, 13:00 - 17:00

tř. ČSA 216, Gayerova kasárna, Hradec Králové

tel: 495 518 659 (vedoucí V. Nováková)