HŘEBEN FURminator LONG hair/DOG

XL NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Hlídat 1 059 Kč
+
Historie cenyDoprava zdarma
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 6600119

Profesionální FURminátor k vyčesávání srsti.

  • Pro dlouhosrstá plemena psů s hmotností nad 40 kg
  • 12,7 cm široká hrana z nerezové oceli pro srst delší než 5 cm
  • Hrana z nerezové oceli se dostane hluboko pod svrchní srst vašeho psa a jemně odstraní podsadu a uvolněné chlupy
  • Redukuje línání až o 90 %; účinnější než běžné kartáče a hřebeny
  • Tlačítkem FURejector snadno odstraníte zachycenou srst
  • Navržen specialisty pro profesionální výsledky
  • Používán a doporučován veterináři, specialisty v péči o srst a profesionálními chovateli
  • Typická dlouhosrstá obří plemena psů: bernardýn, bernský horský pes, leonberger, novofundlandský pes, landseer, irský vlkodav

Výběr vhodného nástroje pro konkrétního psa může výrazně zlepšit výsledek péče o srst. Doporučujeme používat hrablo FURminator 1-2krát týdně, vždy po dobu alespoň 10-20 minut. V období línání může být nutné používat hrablo FURminator ještě častěji. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme použít po použití šampónu FURminator Ultra Premium nebo bezoplachového spreje.

Patentované profesionální hrablo FURminator je určené na vyčesávání línajících plemen psů nad 25kg. Redukuje línání o více než 90%. Je určen pro dlouhosrstá  plemena. Rychle a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlupy. FURminator hrabla neřežou a nepoškozují srst. Zaručují větší účinnost než jiné kartáče a hřebeny. Redukují množství alergenů.
Pečovat o srst lze hřebenem FURminator  pravidelně po celý rok,  jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut.

Použití FURminátoru je snadné a bezpečné!

Návod k použití:

Před tím než začnete, ujistěte se, že srst Vašeho miláčka je čistá a zcela suchá. Jemně táhněte FURminátor srstí ve směru růstu chlupů. Provádějte dlouhé, jemné tahy a vyvarujte se opakovaných tahů na stejném místě. Věnujte zvláštní péči okolí citlivých oblastí (břicho, končetiny, genitálie a konečník). Nepoužívejte přílišnou sílu a tlak, jako při česání hřebenem. Hluboké a hrubé kartáčování může poškodit kůži (zarudnutí a podráždění). Jakmile zpozorujete jakékoliv zarudnutí čí podráždění kůže, ihned ukončete vyčesávání. • FURminátor používejte pouze u osrstěných plemen.