HŘEBEN FURminator LONG hair/CAT

M/L NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Hlídat 704 Kč
+
Historie ceny
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 6600004

Speciální hrablo, furminátor pro dlouhosrsté velké kočky. Furminátor redukuje línání koček až o 90% prokazatelně! Nepoškozuje ani nenarušuje srst kočky.

Patentované profesionální hrablo s kovovou samočistící hlavicí pro kočky velkých ras s dlouhou  srstí.

Příjemné ergonomické madlo skvěle padne do ruky. Rychle a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlupy. FURminator hrabla neřežou a nepoškozují srst. Hlava z nerezové ocely pronikne hlouběji a bezpečně odstraní podsadu a uvolněné chlupy. S Furminatorem zabráníte dalšímu línání lépe než při vyčesávání kartáčem, jiným hrablem či hřebenem.

Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije. Péči o srst hřebenem FURminator lze provádět pravidelně po celý rok jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá a nezacuchaná. Opatrnost je nutná na citlivých místech na těle zvířete.

Před vyčesáváním pečlivě prohlédněte pokožku zvířete, zda v ní nejsou strupy, poranění otlačeniny apod., a pokud je najdete, vyhledejte pomoc veterináře. Hřebenem FURminator je doporučeno vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy po směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné místo. Samozřejmě je třeba vyčesávat citlivě a bez většího tlaku, který by mohl způsobit poranění. Při začervenalé, podrážděné kůži je nutné s vyčesáváním hned přestat. Při pravidelném používání hřebenu FURminator budete mít víc času na Vašeho chlupatého přítele, neboť se nebudete muset věnovat uklízení vypadaných chlupů.

  • Pro dlouhosrstá plemena koček o hmotnosti nad 4,5 kg
  • Hrana z nerezové oceli o šířce 6,7 cm pro srst delší než 5 cm
  • Hrana z nerezové oceli se dostane hluboko pod svrchní srst vaší kočky a jemně odstraní podsadu a uvolněné chlupy
  • Redukuje línání až o 90 %; účinnější než běžné kartáče a hřebeny
  • Účinně omezuje tvorbu bezoárů, díky čemuž bude vaše kočka zdravější a spokojenější
  • Tlačítkem FURejector snadno odstraníte zachycenou srst
  • Navržen specialisty pro profesionální výsledky
  • Doporučeno veterináři jako prostředek pomáhající předcházet tvorbě nebezpečných bezoárů v trávicím traktu zvířete
  • Typická velká dlouhosrstá plemena koček: Maine Coon, perská kočka, norská lesní kočka, Ragdoll

Doporučujeme používat hrablo FURminator 1-2krát týdně, vždy po dobu alespoň 10-20 minut. V období línání může být nutné zvýšit frekvenci vyčesávání srsti.