JOSERA dog FAMILY PLUS

15kg Skladem > 5 ks 1 279 Kč
+
Historie cenyDoprava zdarma+ GRATIS PAMLSEK - 1ks

Katalog: 1002290

Bezlepkové speciální krmivo pro březí nebo kojící feny a pro štěňata, s taurinem a antioxidanty, kvalitní mastné kyseliny podporují vývoj mozku malých pejsků, malé krokety.

Josera Family Plus je krmivo určené speciálně pro březí nebo kojící feny, ale je možné ho podávat i kojeným štěňatům. Krmivo kombinuje zvýšené množství energie a bílkovin se směsí živin obsahujících antioxidanty. Cenné živiny podporují vývoj plodu v matčině těle a poté se transformují do mateřského mléka.

Současně mohou malé granule sloužit jako krmivo pro kojená štěňata. Namočené do mléka či vody usnadní přechod na pevnou stravu. Nenasycené mastné kyseliny z lososa podporují vývoj mozku malých pejsků. Receptura obsahující velké množství bílkovin podporuje správný vývoj svalstva v růstové fázi. Taurin a L-karnitin jsou látky důležité pro srdeční činnost a přispějí k dobré kondici feny i štěněte.

Speciální krmivo Josera neobsahuje lepek a je vhodné i při potravinových intolerancích. Je složeno výhradně z kvalitních surovin. Toto prémiové krmivo neobsahuje konzervační látky, barviva ani ochucovadla a geneticky upravené suroviny. Všechny výrobky značky Josera neobsahují přísady s alergenním potenciálem - sóju, cukr a mléčné výrobky. Drůbeží maso, které je hlavní složkou krmiva, je určeno pro lidskou spotřebu a podléhá pravidelné kontrole kvality stejně jako ostatní suroviny. Lahodné granule jsou baleny v praktické kapsičce AromaSafe, která uchová chuť, vůni i všechny důležité živiny.


JOSERA Family Plus v krátkém přehledu:
- kvalitní speciální krmivo pro březí nebo kojící feny a kojená štěňata
- bez lepku: vhodné i při potravinových alergiích a intolerancích
- vysoký obsah bílkovin a energie: speciálně pro potřeby štěňat do 8. týdne věku a feny v období před a po porodu
- vyvážená kombinace živin a antioxidantů: podporuje feny v reprodukční fázi, kdy se zrychluje látková přeměna a štěňata již ve vývojovém stadiu v těle matky a poté transformací do mateřského mléka
- kvalitní mastné kyseliny z lososa: pozitivně ovlivňují vývoj mozku štěňěte
- s taurinem a L-karnitinem: pro zdravé srdce
- s drůbežím masem: kvalitní maso určené pro lidskou spotřebu 
- 100% bez konzervačních látek, barviv a ochucovadel
- vyrobeno v Německu: kvalita produktu kontrolována během procesu výroby 
- malé granule: extra malé krokety, které lze namočit do mléka nebo vody pro snadnější přechod na pevnou stravu
- ochrana chuti a vůně: uzavíratelné balení zajistí uchování chuti, vůně a všech živin


Březí fena: Vezměte prosím na vědomí, že požadavky na krmení v poslední třetině březosti závisí na velikosti plemene a počtu štěňat. Vzhledem k potencionálním obtížím při narození a možným poruchám v průběhu kojení, byste měli za každou cenu zabránit.

SLOŽENÍ:
Drůbeží masová moučka, rýže, celozrnná kukuřice, drůbeží tuk, sušený losos (6%), řepné řízky, drůbeží bílkovina hydrolizovaná, celulóza, minerály, prášek z cikorky (inulin).

DEKLAROVANÉ JAKOSTNÍ ZNAKY:
Protein 30,0%, obsah tuku 22,0%, hrubá vláknina 2,5%, hrubý popel 6,2%, vápník 1,35%, fosfor 0,95%, sodík 0,30%, hořčík 0,09%.

DOPLŇKOVÉ VYŽIVOVACÍ LÁTKY NA 1KG:
Vitamín A 18.000 IE, Vitamín D3 1.800, Vitamín E 220mg, Vitamín B1 15mg, Vitamín B2 20mg, Vitamín B6 20mg, Vitamín B12 100mcg, kyselina pantothenová 50mg, niacinamid 90mg, kyselina listová 5mg, L-Carnitin 200mg, Taurin 1000mg, biotin 1000mcg, vitamín C 200mg, železo (sulfát železa, monohydrát) 220mg, zinek (chelát zinku glycin, hydrát) 180mg, mangan 20mg, měď (chelát měďnatý glycin, hydrát) 18mg, jód (jodičnan vápníku) 2,2mg, selen 0,35mg.

Metabolická energie:  4159 kcal/kg

01. 06. 2018

Již několikrát se mi toto krmení osvědčilo a nemám důvod jej měnit v době březosti feny a při krmení štěňat.