Omlouváme se, ale z technických důvodu může dojít ke zpoždění odeslání objednávek o 1 den. Děkujeme za pochopení
15.12.12 Aktuality

Mladí pejsci k adopci

Pokud si chcete pořídit štěně nebo mladého psa do dvou let, možná se vám zalíbí některý z těchto útulkových krasavců…

 

Bára a Baraka

Fenka a pes, 2 štěňátka, asi šestitýdenní, která je možno ihned adoptovat, jsou překrásná a budou středního až většího vzrůstu.

 

Bubák

Bubák je asi dvouletý pejsek malého vzrůstu, pravděpodobně kříženec jezevčíka. Je to takový malý raubíř, občas je kousavý a když ho zavíráme do kotce, zezadu nás chytá za nohu. Jinak je hodný a mazlivý. Doporučujeme do aktivní rodiny, raději bez malých dětí a dalších pejsků.

 

Fero

Fero je hodný, hrozně rád si hraje a mazlí se. Je to mladý roční pejsek menšího vzrůstu, je vykastrovaný. Hledá páníčka, který by ho zahrnul láskou. Je vhodný do rodiny k dětem, spíše do bytu.

 

Hag

Hag je velký asi dvouletý rotvajler. Pejska nám dovezla MP Duchcov společně s fenkou Lilou. Pejsek je velice hodný a mazlivý, s fenami vychází dobře. Má rád procházky.

 

Jožo

Je to nádherný asi dvouletý velký pes. Jožo je zvyklý v bytě, kde neštěká, je vychovaný a čistotný, navíc by nejraději spal v posteli. Vzhledem ke svému vzrůstu je však vhodný pouze pro zkušeného majitele a nedoporučujeme ho k dětem.

 

Leon

Do útulku se dostal jako štěňátko, které bylo nalezené se sourozenci v zimě v krabici. Všichni kromě něj našli nový domov. Leon se sice dostal do adopce již 2x, ale pokaždé byl vrácen do útulku z různých důvodů, za které pejsek nemohl (například rozkousal nové paničce boty, což by se snad dalo štěněti odpustit!). Od té doby chvilku trvá, než novým lidem začne věřit. S fenami vychází dobře, s pejsky si nejdřív musí ujasnit vzájemné vztahy, ke kočkám ho raději nedoporučujeme. Je to veselý pes milující procházky. Stále čeká na majitele, kteří vědí, co obnáší mít mladého dvouletého pejska střední velikosti a nabídnou mu skvělý domov plný lásky.

 

Rexman

Rexman je v podstatě ještě štěně, asi devítiměsíční, střední velikosti a zajímavého vzhledu. Je velmi hodný, přátelský, má rád společnost lidí, je to velký mazel.

 

Řvoun-Korálek

Řvoun – Korálek je asi sedmiletý krásný velký kastrovaný pes. Ze začátku v útulku pořád štěkal, proto dostal takovou přezdívku. Bohužel má trochu labilní psychiku, je velmi žárlivý, proto není vhodný k jiným zvířatům ani k dětem. Jinak je velmi hodný, mazlivý a má rád dostatek pohybu, ale sebemenší náznak nejistoty dokáže vyvolat naprostou změnu chování. Vhodný jen pro trpělivého zkušeného majitele, který by mu rozuměl a dal mu pocit stability.

 

Sorbon

Sorbon je krásný, chytrý pes velkého vzrůstu. Umí krásně na povel štěkat, sednout i lehnout si. Jedná se o mladého asi ročního psa, který miluje děti, kočky i jiná zvířata. Je aktivní, v kotci se občas nudí a rozplétá pletivo, ale neuteče. 

 

Třeštík

Třeštík je velký asi dvouletý pes, pravděpodobně kříženec rotvajlera a labradora. Je hodný a dobře se snáší s jinými psy. Jen při krmení je velmi chamtivý a hltavý a svou misku před jinými psy pečlivě chrání. Je to pes velmi vhodný k dětem, vzhledem ke své velikosti raději k odrostlejším než úplným miminkům.

 

Více informací a kompletní nabídku pejsků k adopci najdete na www.nadace-tlapka.cz nebo na tel: 606221405.