BRIT CARE dog PUPPY MILK - 1kg

Popis produktu

Superprémiové mléko pro štěňata Brit Care Puppy Milk je vhodné pro novorozená štěňata, březí a kojící feny a pro psy v rekonvalescenci.…

Historie ceny Katalogové č.: 1900270
NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin - Hlídat

Další varianty

NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 244 Kč
NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 457 Kč
Detailní popis

Superprémiové mléko pro štěňata Brit Care Puppy Milk je vhodné pro novorozená štěňata, březí a kojící feny a pro psy v rekonvalescenci.

Jedná se o kompletní plnohodnotné krmivo pro novorozená štěňat, od narození do přechodu na granule či jinou štěněčí stravu.

Poskytuje plnohodnotnou nutriční výživu pro osiřelá štěňata

- zajišťuje optimální růst a zdraví
- obsahuje Probiotika pro snížení rizika poruchy trávení
- vysoká stravitelnost
- podporuje laktaci u feny
- vhodné pro růst štěňat a psy v rekonvalescenci
- neobsahuje palmový tuk

Mateřský instinkt a péče jsou základem pro odchov zdravých a prosperujících štěňat. Pokud však dojde k osiření nebo fena nedokáže produkovat dostatečné množství či kvalitu mateřského mléka, je nutná náhrada ve formě vysoce kvalitního mléka pro štěňata. Obsahuje pečlivě vybrané a vysoce stravitelné proteiny s obsahem laktózy velmi podobné mateřskému mléku. Tento přípravek působí příznivě pro trávicí systém štěňat. Neobsahuje škrob (štěňata nevylučují dostatek amylázy, aby mohly škrob trávit) a navíc je obohacen o probiotika, která pomáhají udržovat správnou rovnováhu střevní mikroflóry.

Složení: sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, kokosový olej, kaseinát sodný, dextrosa, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý.
Analytické složky: protein 27 %, tuk 30 %, vláknina 1 %, popel 6,4 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,4%
Nutriční aditiva v 1kg: vitamin A 32 000 IU, vitamin D 1 600 IU, vitamin E 85 mg, vitamin C 52 mg, vitamin B1 10 mg, vitamin B6 4 mg, vitamin B2 4 mg, vitamin K3 1 mg, niacinamid 50 mg, pantothenan vápenatý 8 mg, zinek 80 mg, železo 32 mg, měď 10 mg, mangan 8 mg, jód 2 mg, selen 0,1 mg

Krmný návod: Pečlivě smíchejte 1 část sušeného mléka a 3 části teplé vody (40-45 stupňů) a nechte zchladnout na teplotu mateřského těla (38-39 stupňů). Každou krmnou dávku připravujte vždyz čerstvého mléka do umyté a čisté lahve.

Hodnocení 2
14. 09. 2020

Stěně poměrně dobře mléko snášelo, ale práce s mlékem je nepříjemná, mléko se špatně rozpouští. Práce s tímto mlékem je velmi, velmi nepříjemná!

09. 11. 2017

opět není český návod a příliš vonavé,zhrudkovatělé,lžička nevhodná