PafDog Oliheň Ollie Hračka pro psy z kůže a juty se zvukem

40cm po objednání do 7 dnů Hlídat 299 Kč
+
Historie ceny
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 1005558

Ekologická hračka pro psy z pravé kůže, juty a bavlněných lan.

Popis

Ollie je ekologická hračka vyrobená pouze z přírodních materiálů, bez použití jakékoliv sloučeniny, která by se při žvýkání uvolňovala a mohla psovi nějak uškodit. Pravá broušená kůže je pro pejsky velmi voňavá a lákavá. Věřte, že se Váš parťák okamžitě zamiluje....
Ollie má v sobě navíc ukrytou recyklovanou lahvičku, která při zakousnutí vydává "křupavý" zvuk. Pokud chcete hračku bez zvuku, můžete lahev díky všitému suchému zipu (v části, kde jsou přišitá chapadla) bez problémů vyjmout.

Klíčové vlastnosti

  • Vyrobena z přírodních materiálů
  • Ruční výroba
  • Ekologická hračka
  • Se zvukem (možno vyjmout)
  • Vhodné pro aport a přetahování

Další informace

Upozornění: Je ale potřeba myslet na to, že je to hračka, takže slouží na hraní, a ne k jídlu. Platí tedy stejná pravidla jako u ostatních hraček - na Vašeho mazlíčka vždy dohlédněte a pokud by se pokusil spolknout kousky hračky nebo rovnou hračku celou, zabraňte mu. Všichni víme, že žádná hračka není nezničitelná. :-)

A jestli máte doma ničitele a nechcete, aby bylo do pár minut po hračce, můžete mrknout na OSVEDCENE-METODY jak pejska odnaučit ničit hračky.

Kůže použita na hračkách je barvena zdravotně nezávadnými barvami, které mohou při kontaktu se slinami nebo vodou mírně pouštět. Nemusíte se však bát, pejskovi to nějak neuškodí.