29.9. probíhá dovolená. Všechny objednávky z této doby budou odeslány postupně od pondělí 2.10.2023. Děkujeme za pochopení
21.10.12 Aktuality

Nabídka psů k adopci z nadace TLAPKA

Jenom ti, kdo nikdy neměli psa, nemohou pochopit, oč by byl život bez psů chudší. Co takhle pořídit si čtyřnohého přítele z útulku?

 

Ben

Ben je velký asi šestiletý pes. Jeho původní majitelka bohužel naprosto oslepla, příbuzní už se o ni nedokázali postarat doma a umístili ji do zdravotnického zařízení, kam si s sebou Bena nemohla vzít. Do té doby byl s majitelkou neustále v kontaktu, hlídal ji a miloval. Je to výjimečně hodný a mazlivý pes, který k životu potřebuje společnost lidí. V útulku tráví již téměř dva roky. Velmi vhodný k dětem!

 

Betynka

Fenka menšího až středního vzrůstu, asi pětiletá, čeká v útulku již přes dva roky na nový domov. K lidem je ze začátku nedůvěřivá, ale rychle si zvyká. Snáší se dobře s jinými pejsky i s fenami. Miluje pískací hračky, nosí je všude s sebou, je to vášnivá aportérka. Miluje procházky. Vzhledem k její aktivitě doporučujeme raději do rodiny bez úplně malých dětí, aby je omylem neporazila.

 

Danuška

Danuška je starší asi desetiletá dáma s velkým srdcem, která umí rozdat lásku. Je střední velikosti, umí krásně chodit bez vodítka u nohy a má ráda děti. Je velice klidná a ráda jí. V útulku je zvyklá na venkovní pobyt, ale vzhledem ke svému věku by zřejmě nepohrdla ani teplým pelíškem. V útulku je více než dva roky a přála by si prožít stáří v milující rodině.

 

Falko

Falko je hravý asi pětiletý krásný pes většího vzrůstu, kastrovaný. Je bohužel tvrdohlavý, náladový a dominantní, proto ho nedoporučujeme k dětem. Vhodný pro zkušenějšího majitele, ideálně pro jednoho člověka, kterého bude Falko respektovat. Hodil by se i na hlídání objektů. V útulku tráví už třetí rok.

 

Gama

Gama - Gamík je zhruba čtyřletá fenka, která si už v životě protrpěla své, přesto na lidi nezanevřela a je velmi přátelská. Do útulku se dostala se starším zraněním zadní nohy, kterou nemůže pořádně ohnout v koleni, ale nebrání jí to v pohybu. Každopádně není vhodná na dlouhé procházky, ale je velmi mazlivá a miluje děti. Gama je kastrovaná a je to pravděpodobně kříženec francouzského ovčáka.

 

Jožin

Jožin je mladý asi roční pes střední velikosti. Je veselý, hravý a naprosto nekonfliktní. Miluje vodu. Jedná se o velmi hodného psa, vhodného i pro „začínající pejskaře“. Ideální jako společník do rodiny s dětmi, navíc vychází dobře i s jinými zvířaty.

 

Laboš

Laboš je asi tříletý pejsek velkého vzrůstu. Dostal se k nám velmi vyhublý, majitel psa se našel a sdělil nám, že Laboš je hubený proto, že doba je zlá a nemá na krmení, a tak se pejska zřekl. V útulku je dost stresovaný, což se projevuje střídavým přibíráním a ztrácením na váze. Vychází dobře s jinými psy, je vhodný k dětem, ale nedoporučujeme ke kočkám. Je kastrovaný. Věříme, že brzy najde novou rodinku, kde bude šťastný.

 

Leon

Do útulku se dostal jako štěňátko, které bylo nalezené se sourozenci v zimě v krabici. Všichni kromě něj našli nový domov. Leon se sice dostal do adopce již 2x, ale pokaždé byl vrácen do útulku z různých důvodů, za které pejsek nemohl. Od té doby chvilku trvá, než novým lidem začne věřit. S fenami vychází dobře, s pejsky si nejdřív musí ujasnit vzájemné vztahy, ke kočkám ho raději nedoporučujeme. Je to veselý pes, který miluje procházky. Stále čeká na majitele, kteří vědí, co obnáší mít doma mladého dvouletého pejska střední velikosti a nabídnou mu skvělý domov plný lásky.

 

Lesana

Lesana je čtyřletá fenka střední velikosti, kterou zřejmě někdo vyhodil z auta. Několik dní byla stále na stejném místě a nedala se chytit, hrozně se bála. Je to milá, hodná fenka, vhodná k dětem. Dokonce má i zadní nožičku jménem zlodějka, která jí při krmení krade jídlo z misky a Lesanka se na ní rozčiluje, vrčí a kouše do ní. Jednou si svůj ocásek spletla s něčím, co ji leze do misky, a kousek si ho ukousla. Potřebovala by společnost lidí, při venčení se dokáže dokonale motat u nohy, že o ní stále víte. Asi má strach, aby ji zas někdo neopustil, a nevzdálí se od člověka na krok.

 

Micuna

Fenka se dostala do útulku po zemřelém majiteli. Je to pětiletá drobná hodná fenka. Je velmi mazlivá, vychází dobře s fenami i se psy. Bohužel špatně snáší prostředí útulku, doufáme, že rychle najde novou rodinu.

 

Více informací a kompletní nabídku pejsků k adopci najdete na www.nadace-tlapka.cz nebo na tel: 606221405.