09.06.12 Aktuality

Najdou nový domov?

Občanské sdružení Toulavé tlapky hledá nové páníčky pro další krásné pejsky. Nenajde se u vás místo ještě pro dalšího chlupáče?

 

KOUDY 6 týdnů (kauza Třtěnice)
Kříženec jezevčíka, ze špatných podmínek, potřebuje rychle nový domov,  kvalitní stravu a správnou péči. Není ještě očkovaný, jen odčervený. Podmínkou předání je kastrace v dospělosti! Bude vážit cca 8 kg.

 

CHARLIE, 7 let

Tohoto krásného pejska jsme přijali od majitelů na žádost veterináře, kam ho dovedli utratit (že prý zabil čivavu, která ho provokovala). Pejsek vyrůstal v rodině s miminkem, k lidem je hodný. Akorát prý utíká a bojí se bouřky. U nás se projevuje jako hodný pes, akorát se mu moc stýská a nechápe, proč musel pryč :-( Hledáme mu akutně nového páníčka!

 

PUCLÍK z Nemotic, 2 roky

Krásný kříženec šarpeje, černý, kastrovaný. K lidem přátelský, na vodítku jsme ho už naučili, ale ještě neumí směr a podobně. Nechá se sebou jakkoliv manipulovat. Má poškozené oko - po operaci zarostlého víčka. není dominantní, ale naprosté „ťululum“, které na sebe problémy jen lepí a nic nechápe. Potřebuje jasná pravidla, hranice a výcvik, jak jen to půjde, procházky apod. Nevíme zatím, jak se zachová v bytě, tady pouze štěká, zničit nemá co. Psy ani feny nenapadá.

 

FANKY, 6 měsíců

Jeden z černých „štěníků“ od nezodpovědných množitelů. Nádherný mohutný pes, přátelský, milý, vhodný do rodiny i na výcvik. Bude velký cca jako labrador, možná o trochu větší. Podmínkou předání je kastrace v dospělosti.

 

VOČKO z Nemotic, 2 roky

Vočko je kříženec střední velikosti, nemá jedno očičko. Nevíme, co se stalo, takto jsme ho dovezli z Nemotic v září. Pejsek byl jeden z hůře zvladatelných psů, projevovala se u něho strachová agrese. Byl dlouhou dobu v dočasné péči v rodině s dětmi a dalšími psy. V současné době je naučený chodit na vodítku, s fenkami vychází bez problému, s pejsky také, ale občas mu nějaký nesedí. V bytě je čistotný. Necítí se dobře sám, potřebuje někoho, kdo mu dá dostatek pozornosti. Je ideální na dlouhé výlety, na sporty. Zatím se ještě neznámých věcí bojí, ale je chytrý a zlepšuje se. Hledáme obětavého člověka, který by mohl jednookému pejskovi pomoci. Bude věrným přítelem!

 

FLOR, 6 měsíců

Jeden z černých „štěníků“ od nezodpovědných množitelů. Nádherný mohutný pes, přátelský, milý, vhodný do rodiny i na výcvik. Bude velký cca jako labrador, možná o trochu větší. Podmínkou předání je kastrace v dospělosti.

 

FORA, 6 měsíců

Jedna z černých štěňat od nezodpovědných množitelů. Vhodná do rodiny i na výcvik. Bude velká cca jako labrador, možná o trochu větší. Podmínkou předání je kastrace v dospělosti.

 

VAMPÍREK z Nemotic, 1 rok

Extrémně plachý pejsek, střední černý kříženec. Velice se bojí lidí, je zvyklý jenom na smečku. Snažíme se ho socializovat, jinak nemá žádné zdravotní problémy.

 

BALDY BULVA z Nemotic, 2 roky

Tento pejsek byl dlouhou dobu zanedbávaný v Nemoticích. Žil pouze ve smečce, divoce. Po půl roce se nám povedlo ho pohladit a začít s ním manipulovat, aniž by zběsile prchal a kousal. Ještě ho budeme učit chodit na vodítku. Potřeboval by však už svůj domov, kde by se mu někdo řádně věnoval. Ve smečce je submisivní, v páru dominantní - naučené chování. Na člověka rozhodně nezaútočí, ani na děti. Ideální je domek se zahrádkou, ale může být i v bytě, pokud se mu zkušený majitel bude věnovat a nenechá ho samotného. Vhodný k fence nebo spolu s jeho bráchou - neperou se. Do nového domova ho samozřejmě co nejlépe připravíme, aby s ním byla snadná manipulace.

 

 

ALGA z Nemotic

Alga se stala velmi milou a přátelskou fenkou! Je mazlivá, zatím neumí chodit na vodítku, ale při troše trpělivosti je to otázka chvilky. Je kastrovaná. Hledáme pro ni domov!

 

Máte o některého psa zájem? Kontaktujte Občanské sdružení Toulavé tlapky, Pátek u Poděbrad, www.toulavetlapky.cz, Denisa Zárybnická 776 083 090