26.09.16 Aktuality

Nejpopulárnější cvičitel psů Cesar Millan poprvé v Čechách

Je označován za geniálního znalce psích duší, který umí s důvěrou, respektem a láskou převychovat každého psa, agresivním počínaje a neurotickým konče. Jeho pomoc s výchovou svých domácích mazlíčků vyhledávají tisíce lidí, pracoval např. i se psem moderátorky Oprah Winfrey, zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga nebo herce Nicolase Cage či herečky Scarlett Johansson. Teď poprvé v rámci netrpělivě očekávaného evropského turné „Cesar Millan LIVE Once Upon A Dog Tour 2017“ zavítá Cesar Millan i do České republiky.

Svůj zábavně vzdělávací program představí tuzemskému publiku 5. března 2017 v O2 areně.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal. Během večera se Cesar Millan podělí s diváky o řadu cenných zkušeností z jeho více než pětadvacetileté praxe se psy všech možných ras. Ukáže například, jak uvést nového pejska do domácnosti, jak na základě důvěry, respektu a lásky se psem navázat silný vztah, jak předcházet jeho neposlušnosti či jiným nežádoucím návykům i to, jak se vypořádat s odchodem čtyřnohého přítele. Na psech, které nikdy dříve osobně neviděl, pak bude také demonstrovat, jak zlobivé čtyřnohé miláčky naučit poslušnosti. Celý program bude tlumočen do češtiny.

Cesar Millan (celým jménem César Millán Favela) se narodil v Mexiku. Vyrůstal v chudých poměrech na farmě, kde se však brzy projevil jeho mimořádný talent v komunikaci se zvířaty, především se psy. Už v Mexiku se mu proto začalo přezdívat „el perrero“ neboli „zaříkávač psů“. Ilegálně se dostal do Spojených států, kde jeho hvězdnou kariéru odstartovala převýchova psa Willa Smithe. Celosvětovou popularitu mu ale přinesl až pořad na televizní stanici National Geographic, který v dnešní době sleduje každý týden na 30 miliónů lidí ve více než stovce zemích světa, a za který byl třikrát nominován na ceny Emmy. Jeho knihy jsou bestsellery, které pravidelně obsazují první příčky prodejního žebříčku New York Times, jeho vystoupení plní arény po celém světě a jsou zpravidla vyprodány během pár týdnů. Je držitelem nespočtu ocenění, provozuje psí psychologickou kliniku a díky převýchově zachránil život tisícovkám psů, kteří měli být pro svoji nezvladatelnou agresivní povahu utraceni.

Více na www.cesarsway.com