Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 19:30, pá: 6:30 - 17:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem
MVDr. Valešová Na dotazy reaguje

MVDr. Valešová

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné dát kozlovi na špičky rohů hadici, aby n…

Přejít do poradny

Nový vzhled a funkce krmeni.cz

Připravili jsme pro Vás nový vzhled a funkční vylepšení našeho e-shopu www.krmeni.cz . Nový e-shop by měl být rychlejší, spolehlivější a pro Vás, našeho zákazníka, uživatelsky příjemný.

Jako bonus k objednávkám uskutečněným do 30.6.2010 si můžete vybrat z těchto dárků:

Vybraný dárek prosím napište do poznámky.

Budeme rádi za Vaše připomínky uveřejněné pod tímto článkem. Veškerá Vaše data včetně Vašich věrnostních bodů, budou přenesena do nového systému, o žádné body a dárky tedy nepřijdete.

A teď již ke změnám:

  • změnilo se Vaše přihlašovací jméno, přihlašujete se nyní přes e-mail, heslo zůstalo nezměněno, pokud se nemůžete přihlásit, zkuste si poslat nové heslo na e-mail
  • ubyly kategorie a složité proklikávání kategoriemi do hloubky
  • pro přesné vyhledávání slouží filtry - např. lze hledat podle věku psa apod.
  • místo několika stejných produktů, které se lišily jen hmotností, je již pouze jeden - cena jednotlivých balení krmiv (tj. např. 3, 7,5 a 15 kg) je u produktu uvedena pod sebou, abyste se rychle zorientovali v cenách a mohli posoudit, zda se Vám vyplatí menší či větší balení.
  • vylepšili jsme věrnostní program - produkt si již přidáte jako položku při nákupu a nepíšete do poznámky jako dříve, dárky naleznete v sekci věrnostní program
  • a spoustu dalších změn, které již poznáte při nákupu a procházení webu.
  • upozorňujeme, že k využívání věrnostního programu musíte být zaregistrovaní - musíte mít přihlašovací jméno(e-mail) a heslo!

Pokud budete mít jakékoliv problémy s našimi webovými stránkami, nebo s přihlášením, můžete použít náš kontaktní formulář , nebo nás kontaktovat telefonicky či přes Skype.

Budeme moc rádi, pokud nám budete psát připomínky k novému vzhledu i funkcím obchodu. Rádi jej budeme nadále zdokonalovat, tak aby Vám náš obchod co nejvíce vyhovoval.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace