NUTRAM cat I17 - IDEAL INDOOR

1,13kg po objednání do 7 dnů Hlídat 312 Kč
+
Historie ceny
5,4kg po objednání do 7 dnů Hlídat 1 130 Kč
+
Historie cenyDoprava zdarma
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 2101135

Kompletní kanadské krmivo pro dospělé kočky všech plemen chované doma. Zaměřeno na moderní a pohodlné, kompletní a luxusní, jasné a prosté řešení všeho, co kočka žijící v bytě potřebuje. Pokrývá veškeré potřeby koček chovaných v bytě, včetně speciálních, jako rozpouštění bezoárů v žaludku, pohodlné trávení, snadné nenápadné vylučování, péči o zdravé vylučování moči.

 

Plus benefity

  • Mimořádně kvalitní krmivo Nutram svými bylinnými doplňky zlepšuje vnitřní procesy a poskytuje tak dokonalý životní pocit i viditelnou vnější kondici kočky.
  • Významnou odlišností a znakem celostního – holistického – přístupu k doma chované kočce je úprava obsahu tuku vzhledem k domácímu stylu života kočky. Celkové snížení tuků jako zdroje energie je umožněno jejich kvalitou a současnou přítomností speciální kombinace oleje z lososa a lněného semínka. Tyto bohaté zdroje omega mastných kyselin v optimální kombinaci podporují zdravou kůži, zářivou srst a celkově vyladěný energetický metabolismus tuků, s omezením sklonu k obezitě.
  • Součástí receptury je bylinná prevence tvorby bezoárů a umožnění jejich snadného vylučování. Rozpustné vlákniny ze zeleného hrášku (s nízkým glykemickým indexem) a z lehce stravitelné dýně podporují posun potravy střevem a usnadňují vylučování  smotků chlupů ze žaludku.
  • Celostní (holistické) působení se projevuje čistým zdravým vylučováním – nepáchnoucí úhledný bobek i nedráždivé složení moči bez ukládání kamene. Byliny a vláknina pro správný průchod potravy, usnadňují  vylučování a redukují pachy.
  • Brusinky (přírodní regulátor pH moči - okyselení a dezinfekce) a celerové semínko (efektivní diuretikum) ve společné optimální kombinaci regulují složení moči a podporují zdravé vylučování.
  • Optimálními kombinace blahodárných bylin poskytuje jistotu prospěšného působení, projevujícího se v každodenní kondici i celoživotním zdraví.
  • Ideální nejmodernější krmivo – maximum toho, co lze kočce připravit pro její dlouhý a zdravý život.

SLOŽENÍ:
Kuřecí moučka, kuřecí maso bez kostí, celá vejce, zelený hrášek, ovesné vločky, hnědá rýže, ječné krupky, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), moučka z lososa, čočka, sušená řepná dužina, kuřecí vývar, olej z lososa, lněné semínko, alfalfa, hrachové slupky, jablka, mrkev, oranžová dýně, chlorid draselný, granátové jablko, brusinky, sušená syrovátka, výtažek z kořene čekanky, sůl, vláknina psyllium, výtažek z Yucca schidigera, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, sušený rozmarýn.

JAKOSTNÍ ZNAKY:
Bílkoviny 28%, tuky 15%, vláknina 5%, vlhkost 8,0%, popeloviny-minerály 7,5%, vápník, fosfor, omega-3  0,60%, omega-6  1,95%

Vitamin E 165 IU, vitamin C 27,0mg, vitamin B3 78,2mg, vitamin A 16,100 IU, vitamin B1 17,0mg, vitamin B5 13,2mg, vitamin B6 8,2 mg, vitamin B2 9,2mg, betakaroten 7,0mg,  vitamin D3 2,000 IU,  vitamin B9 1,7mg, vitamin B7 0,60mg, vitamin B12 0,11mg, síran železnatý (monohydrát) 200mg,  oxid zinečnatý 135,4mg, síran měďnatý (pentahydrát) 44,6mg, síran manganatý (monohydrát) 25,0mg,  jodičnan vápenatý bezvodý 1,57mg, seleničitan sodný 11mg, taurin.

Metabolizovatelná energie 3 610 kcal/kg

 

DÁVKOVÁNÍ:

HMOTNOST (KG)

DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg

 35 g

3 kg

 50 g

4 kg

70 g

5 kg

 80 g

6 kg

105 g

8 kg

130 g

10 kg

140 g