Nutrin Complete králík - fruit

400g Skladem > 5 ks 60 Kč
+
Historie ceny
1,5kg po objednání do 7 dnů Hlídat 181 Kč
+
Historie ceny
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 1005164

Krmivo Nutrin Complete Rabbit  (králík) Fruit

Nutričně vyvážené, granule, které respektují specifické požadavky králíků a zároveň eliminují selektivní výběr.

Krmení je jednoduché, přehledné, a vždy víte, že králíček dostal to, co potřebuje.

 

  •  vyváženým zdrojem veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů
  • příznivě působí na imunitní a detoxikační funkce organismu
  • tvar, textura a tvrdost granulí Nutrin Complete výrazně podporuje obrus zubů
  • krmivo Nutrin Complete má vysoký obsah vlákniny - 20%
  • lahodná chuť a vůně krmiva , je ovlivněna pouze přírodními složkami a obsahem mnoha druhů zeleniny, jako karotky, pastiňáku, petržele, řepy nebo špenátu
  • eliminace selektivního vybírání oblíbených kousků krmiva
  • krmivo Nutrin Complete významně přispívá ke zdravému vývoji zvířete
  • omega-3 a omega-6 mastné kyseliny příznivě ovlivňují zdravý vzhled kůže a srsti
  • lehká stravitelnost krmiva 
  • bez konzervantů a umělých barviv

 

 Určeno pro králíky od 8. měsíce věku

 

 

Krmný návod:

Krmivo Nutrin Complete Rabbit Vegetable, je určeno pro králíky od 8. měsíce věku. Přechod z krmiva pro mladé králíky by měl probíhat postupně zhruba od 7. měsíce, kdy už je většina jedinců fyzicky vyspělá.

V praxi se jedná o pozvolné navyšování krmiva pro dospělce na úkor junior granulí. Nahrazování původního krmiva by mělo proběhnout postupně především z hlediska prevence zažívacích potíží a také proto, že konzervativní králík ne vždy nové krmivo okamžitě akceptuje. Délka období se tak může lišit od několika dnů až po několik týdnů.

Krmná dávka od začátku až do úplného vysazení junior granulí, by se měla řídit doporučenou denní dávkou krmiva Nutrin Complete Rabbit Vegetable, tedy 4 - 6 g na 100 g tělesné hmotnosti. Tento postup je aplikovatelný i při změnách krmiva v pozdějších fázích věku. Denní množství je vhodné rozdělit a podávat ráno a večer. Vždy zajistěte neomezený přístup k senu a čerstvé vodě. V případě, že králík pravidelně nekonzumuje vše nebo není pozorován úbytek sena, je vhodné denní dávku snížit. Spestření ve formě zeleného krmiva, čerstvého ovoce, zeleniny a ohryzu je možné. Veškeré změny, týkající se krmné dávky, by měly být prováděny s ohledem na tělesnou hmotnost, kondici a zdravotní stav jedince.

 Přechod z krmiva pro mladé králíky by měl probíhat postupně zhruba od 7. měsíce, kdy už je většina jedinců fyzicky vyspělá.Složení: Vojtěška, pšenice, lignocelulosová vláknina, kukuřice, ovesná vláknina, jablečné výlisky, pivovarské kvasnice, sojový protein, jablka mletá, hrušky mleté, jablečná vláknina, řepkový olej, výlisky z hroznů, monokalciumfosfát, sůl, cukrovarské řízky, lecitin (0,5%), slunečnicové slupky, lysin (0,3%), methionin (0,2%), FOS inulin (0,2%), vápenec, yucca shidigera (0,1%), vitamin A 10000 m. j., vitamin D3 1200 m. j.,vitamin C 200 mg, cholinchlorid 200 mg, Fe (monohydrát síranu železnatého) 80 mg, Mn (oxid manganatý) 60 mg, Zn (oxid zinečnatý) 60 mg, vitamin E 50 mg, niacinamid 35 mg, vitamín B5 25 mg, vitamín B2 15 mg, vitamín B1 12 mg, Cu (pentahydrát síranu měďnatého) 10 mg, vitamín B6 8 mg, I (jodičnan vápenatý) 1 mg, Co (heptahydrát síranu kobaltnatého) 1 mg, vitamín K3 0,65 mg, Se (selenomethionin) 0,3 mg, Biotin 0,22 mg, vitamín B12 0,03 mg.

Analytické složky: Hrubý protein 14%, hrubá vláknina 20%, škroby 19%, hrubé oleje a tuky 3%, obsah anorganických látek 6%, K 1%, Ca 0,8%, P 0,5%, Na 0,2%, Mg 0,2%