07.02.20 Aktuality

Od 1. 2. 2020 otevíráme lekce DOGDANCINGU!

Dogdancing, v překladu také tanec se psem, je jednou z kynologických disciplín, při které psovod se svým psem provádí různé cviky v rytmu hudby. Nezáleží, jestli máte doma psa nebo fenku, křížence nebo čistokrevné plemeno. Dogdancing je vhodný pro psy každého věku, přičemž štěňátka a psí senioři mají samozřejmě spektrum triků omezené s ohledem na jejich zdravotní stav a vyvíjející se pohybový aparát.

Dogdancing zlepšuje váš vztah se psem, učí psa používat různé části těla, pomáhá mu rozvíjet motoriku a koordinaci a také reagovat na vaše povely i ve velice rušném prostředí. V neposlední řadě si při něm užijete spoustu legrace, porazíte svou nervozitu, naučíte se poznat svého psa a potkáte spoustu skvělých lidí se stejným zájmem.

Přijměte pozvání na tréninky, které probíhají v malém počtu 1, maximálně 2 týmů na lekci v Úpici ve východních Čechách. V tomto počtu se vám totiž vždy zvládnu věnovat individuálně, zodpovím všechny vaše dotazy a poradím, jak trénink pozměnit či vést správným směrem.

Trénuji se psy pouze na principech pozitivní motivace – vždy chci, aby s vámi pejsek cvičil ochotně a rád, byl vždy po zásluze odměněn a na další trénink se těšil. S tresty se u mě určitě nesetkáte. Využívám také tzv. shapingu (nebo-li tvarování), kdy společně potrénujeme psí hlavičku a chceme, aby každý cvik pejsek vymyslel sám a ne byl naváděn do určitě polohy či zvyku za pamlskem. Nebojte, i váš pejsek to určitě zvládne. Jakmile totiž cvik vymyslí sám, bude si jej perfektně pamatovat.

Společně s námi se budete moci připravit i na zkoušky z dogdancingu, případně závody.

Nechte i vašeho psa, aby předvedl svou skutečnou osobnost a ukázal, jaký talent v něm dřímá. Chcete poznat nový sport, udělat z vašeho pejska mistra triků a chlubit se s nimi vašim přátelům a známým? Přijměte pozvání do psí školy myapsi.cz.

Těším se na Vás. MVDr. Veronika Lesiuková

www.myapsi.cz

Rezervace zde: myapsi.dogres.cz