07.02.20 Aktuality

Od 1. 2. 2020 otevíráme ŠTĚNĚCÍ ŠKOLIČKU pro pejsky ve věku 2-12 měsíců!

Dovezli jste si domů štěňátko a právě přemýšlíte, kdy je nejvhodnější čas začít s výchovou? Máte strach, že vám chlupáč brzy přeroste přes hlavu? Nevíte, jak se učí jednotlivé cviky a povely (základní psí poslušnost, přivolání, zásady slušného psího chování), jak pracovat s motivací a odměnou a vychovat takového psa, který vás poslechne na první oslovení a bude se vám s ním spokojeně žít? Přijměte pozvání na nově otevřené lekce vhodné pro štěňátka pod vedením MVDr. Veroniky Lesiukové v Úpici ve východních Čechách.

Již od štěňátka pejska společně naučíme, že vše krásné v jeho životě přichází přes vás (říkáme tomu přenos hodnot), naučím vás spoustu her pro zlepšení vašeho vztahu se psem, naučíme vašeho psa plnit povely nejen doma, ale i ve velice rušném prostředí. Při tréninku si užijete spoustu legrace, porazíte svou nervozitu, naučíte se poznat svého psa a potkáte spoustu skvělých lidí se stejným zájmem.

Se psy trénuji pouze na principech pozitivní motivace – vždy chci, aby s vámi pejsek cvičil ochotně a rád, byl vždy po zásluze odměněn a na další trénink se těšil. S tresty se u mě určitě nesetkáte. Využívám také tzv. shapingu (nebo-li tvarování), kdy společně potrénujeme psí hlavičku a chceme, aby každý cvik pejsek vymyslel sám a ne byl naváděn do určitě polohy či zvyku za pamlskem. Nebojte, i váš pejsek to určitě zvládne. Jakmile totiž cvik vymyslí sám, bude si jej perfektně pamatovat.

Na mých individuálních lekcích jsou přítomny vždy maximálně 2 týmy psovod a pes, dále také pořádáme vycházky a skupinové lekce, semináře a intenzivní tréninky. V tomto počtu se vám totiž vždy zvládnu věnovat individuálně, zodpovím všechny vaše dotazy a poradím, jak trénink pozměnit či vést správným směrem.

Společně se mnou se budete moci připravit i na zkoušky případně závody.

Nechte i vašeho psa, aby předvedl svou skutečnou osobnost a ukázal, jaký talent a snaha splnit vaše povely v něm dřímá. Chcete proniknout do tajů pozitivní motivace, udělat z vašeho pejska mistra triků a chlubit se s nimi vašim přátelům a známým, jak skvěle poslouchá za každé situace? Přijměte pozvání do psí školy myapsi.cz.

Těším se na Vás. MVDr. Veronika Lesiuková

www.myapsi.cz

Rezervace zde: myapsi.dogres.cz