ONTARIO cat INDOOR

10 kg Skladem > 5 ks 927 Kč
+
Historie cenyDoprava zdarma

Katalog: 2100461

Krmivo s vysokým obsahem přírodní vlákniny pro prevenci vzniku chlupových bezoáru a jejich snadný průchod trávicím traktem

Krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a taurin pro zdravé srdce a přírodní vlákninu k prevenci vytváření chlupových bezoárů.

Kočky jsou striktní masožravci a je všeobecně známo, že jsou velmi vybíravé. Jejich krátký trávicí trakt neumožňuje trávit stravu s vysokým podílem rostlinné složky. Proto musí být krmivo pro kočky bohaté na vysoce stravitelné živočišné zdroje proteinů. Obsah proteinů by se měl pohybovat minimálně kolem 30-35 %. Energie ve formě tuku je dodána opět z vysoce kvalitních zdrojů. Tato kombinace zajišťuje optimální využití nenasycených mastných kyselin v energetickém metabolismu kočky. ). Pro kvalitní a dlouhý život kočky je velmi důležitá strava, která bude obsahovat vyvážený obsah živin a správné nutriční hodnoty. Značka Ontario nabízí kompletní krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu koček a poskytuje správný poměr všech živin.

Každá kočka je výraznou individualitou a občas je těžké uspokojit její chutě. Proto značka Ontario nabízí hned několik druhů, kde je hlavní složkou kuřecí maso, nebo losos, které je zdrojem kvalitních bílkovin a má vysokou stravitelnost. Krmivo je také přizpůsobeno životnímu stylu koček (domácí, venkovní, kastrované atd.).

Receptura obsahuje prebiotika pro správné fungování a čištění střev. Lososový olej je vynikajícím zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, které mají výrazně pozitivní vliv na kvalitu srsti. Pro příznivý vliv na trávení, činnost jater a podporu krevního oběhu je přidávána čekanka.

 

SLOŽENÍ: 
Kuřecí maso a produkty (min. 27%), kukuřice, rýže, drůbeží tuk, hydrolyzovaný drůbeží protein, sušená jablka, rybí moučka (min. 5%), pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná drůbeží játra, lososový olej.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Hrubý protein 27 %, hrubé oleje a tuky 13 %, vlhost 10 %, hrubý popel 6,6 %, hrubá vláknina 4,5 %, vápník 1,1 %, fosfor 1,0 %, sodík 0,18 %, hořčík 0,08 %.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY:
Vitamin A 20,000 IU, vitamin D3 2,000 IU, vitamin E (alphatocoferol) 500 mg, taurin 1 400 mg, měď E4 21 mg, zinek E6 10,5 mg, selen E8 0,3 mg.

21. 03. 2021

Kočkám moc chutná

19. 10. 2020

kvalitní produkt, spokojenost kočiček

07. 05. 2018
  • Kvalita Jednobarevne Oblibene Cena prijatelna

07. 07. 2017
  • Kočkám chutná Velikost granulek Složení
  • Průjem

Ač krmivo míchám s původními typy, stejně některé z kočiček mají ze začátku po novém průjem. Věřím, že to přejde, i tak to ale považuji oproti jiným krmivům za nevýhodu. Velikost granulí je dobrá, střední, takže vhodná pro malá i velké plemena (mains

25. 03. 2016

Naším 7 kořiřákům chutná, je za dobré peníze, škoda jen, že se nevyráví 20kg balení. Chtěla jsem vyzkoušet i jiné krmivo a risk se mi vyplatil... :-)

03. 03. 2016
  • Granule chutnají !
  • nic

Kočky jsou maximálně spokojeni doporučuji !