OPTIMAnova dog DIGESTIVE ADULT MINI - 8kg

Popis produktu

SUPERPRÉMIOVÉ KRMIVO BEZ OBILOVIN PRO DOSPĚLÉ PSY MALÝCH PLEMEN , IDEÁLNÍ PRO  PSY S CITLIVÝM TRÁVENÍM. Krmivo Adult Mini Digestive Rabbit & Potato je jediným produktem na trhu ve své kategorii, protože je vyroben  z čerstvého králičího masa. Krmivo je snadno stravitelné, chutné a s nízkým obsahem kalorií,  cholesterolu a tuků, obsahuje důležité minerály jako  železo, hořčík a zinek. Omega 3 pomáhá udržovat  zdravou pokožku a lesklou srst. Je ideální pro dospělé psy malých plemen . Obzvláště pro plemena s citlivým  trávením.…

Historie ceny Katalogové č.: 1002276
po objednání do 7 dnů - Hlídat Doprava zdarma

Další varianty

2kg

Skladem 451 Kč
Detailní popis

SUPERPRÉMIOVÉ KRMIVO BEZ OBILOVIN PRO DOSPĚLÉ PSY MALÝCH PLEMEN , IDEÁLNÍ PRO PSY S CITLIVÝM TRÁVENÍM.

Krmivo Adult Mini Digestive Rabbit & Potato je jediným produktem na trhu ve své kategorii, protože je vyroben z čerstvého králičího masa. Krmivo je snadno stravitelné, chutné a s nízkým obsahem kalorií, cholesterolu a tuků, obsahuje důležité minerály jako železo, hořčík a zinek. Omega 3 pomáhá udržovat zdravou pokožku a lesklou srst. Je ideální pro dospělé psy malých plemen . Obzvláště pro plemena s citlivým trávením.

SLOŽENÍ:
Čerstvé králičí maso (40 %), dehydratované králičí maso (25 %), brambory (15 %), proteiny z bramborových hlíz, oleje a tuky, hrášek, hydrolyzát z králičího masa (5 %), kvasnice, řepná dužina, polyfosfát sodíku, chlorid draselný, chlorid sodný, inulin (1.000 mg/kg - FOS), zázvor (1.000 mg/kg), manan-oligosacharidy (260 mg/kg), juka schidigera.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Hrubý protein 27,00 %, hrubý olej a tuky 17,00 %, EPA+DHA 440 mg/kg, hrubá vláknina 2,50 %, hrubý popel 8,00 %, vápník 1,20 %, fosfor 1,00 %.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY:
Vitamín A 18.000 M.J./kg. Vitamín D3 1.800 M.J./kg. Vitamín E 400 mg/kg. Vitamín C 125 mg/kg. Železo (síran železnatý monohydrát) 68 mg/kg. Jód (jodid draselný) 3,2 mg/kg. Měď (síran měďnatý pentahydrát) 9 mg/kg. Mangan (síran manganatý monohydrát) 6,8 mg/kg. Zinek (oxid) 135 mg/kg. Selen (seleničitan sodný) 0,1 mg/kg.

Přírodní antioxidanty (tokoferoly).