ORIJEN dog Puppy Large - 6kg

Popis produktu

ŠTĚŇATA VELKÝCH PLEMEN MAJÍ BIOLOGICKOU POTŘEBU PŘIJÍMAT STRAVU BOHATOU NA OBSAH MASA, JEŽ JE ZDROJEM KALORIÍ A MINERÁLŮ, KTERÉ JSOU VHODNÉ PRO JEJICH CITLIVÝ VÝVOJ A RŮST. Krmivo je plné masa z volně chovaných kuřat a krůt, vajec od nosnic a volně lovených ryb – všechna zvířata jsou chována nebo lovena v našem regionu a dodávána ČERSTVÁ. Krmivo ORIJEN PUPPY LARGE BREED překypuje obsahem zdraví prospěšných látek a poskytuje tak Vašemu štěněti kompletní výživu. Obsahuje kalorie a minerály, které podporují optimální růst a vývoj štěňat velkých plemen.…

Historie ceny Katalogové č.: 1005814
Naskladníme do 72 hodin - Hlídat Doprava zdarma

Další varianty

Naskladníme do 72 hodin 2 103 Kč
Detailní popis

ŠTĚŇATA VELKÝCH PLEMEN MAJÍ BIOLOGICKOU POTŘEBU PŘIJÍMAT STRAVU BOHATOU NA OBSAH MASA, JEŽ JE ZDROJEM KALORIÍ A MINERÁLŮ, KTERÉ JSOU VHODNÉ PRO JEJICH CITLIVÝ VÝVOJ A RŮST.

Krmivo je plné masa z volně chovaných kuřat a krůt, vajec od nosnic a volně lovených ryb – všechna zvířata jsou chována nebo lovena v našem regionu a dodávána ČERSTVÁ. Krmivo ORIJEN PUPPY LARGE BREED překypuje obsahem zdraví prospěšných látek a poskytuje tak Vašemu štěněti kompletní výživu. Obsahuje kalorie a minerály, které podporují optimální růst a vývoj štěňat velkých plemen.

Krmivo obsahuje výživná masa (80%), pro která matka Příroda vyvinula Vaše štěně. Tím, že oceňované krmivo ORIJEN obsahuje malé množství nízkoglykemických sacharidů podporuje optimální hladinu cukru v krvi a tvorbu svalů pro špičkovou kondici – vše, co je důležité pro štěňata velkých plemen.

Vyrobeno z Kanadě.

SLOŽENÍ
Vykostěné kuře*, kuřecí moučka, kuřecí játra*, celý sleď*, vykostěná krůta*, krůtí moučka, krůtí játra*, celá vejce*, vykostěný candát*, celý losos*, kuřecí srdce*, kuřecí chrupavka*, moučka ze sledě, moučka z lososa, červená čočka, zelený hrách, zelená čočka, olej z kuřecích jater, vojtěška sušená na slunci, sladké brambory*, hrachová vláknina, cizrna, dýně*, dýně máslová*, listy špenátu*, mrkev*, jablka Red Delicious*, hrušky Bartlett*, brusinky*, borůvky*, chaluha, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, měsíček lékařský, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, mikroorganismy druhu Enterococcus faecium.

* ČERSTVÉ A BEZ KONZERVANTŮ

DOPLŇKY
Vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, riboflavin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, proteinát zinku, proteinát železa, proteinát manganu, proteinát mědi, selenové kvasnice.

ZARUČENÁ ANALÝZA
Hrubý protein 38 %, Hrubý tuk 16 %, Hrubá vláknina 6 %, Vlhkost 10 %, Vápník 1.5 %, Fosfor 1.3 %, Omega-6 2.6 %, Omega-3 1 %, DHA 0.6 %, EPA 0.3 %, Popel 22.5%, Glucosamin 8%, Chondroitin 1400mg/kg, Mikroorganismy 1200 mg/kg, pH 120M cfu/kg .

VITAMÍNY
Vitamín A 16 kIU/kg, Vitamín D3 1 kIU/kg, Vitamín E 400 IU/kg, Vitamín B12 0.5 mg/kg, Thiamín 50 mg/kg, Riboflavin 45 mg/kg, Niacin 450 mg/kg, Kyselina pan. (B5) 50 mg/kg, Pyridoxin (B6) 38 mg/kg, Kyselina listová 5.2 mg/kg, Cholin 2700 mg/kg

MINERÁLY
Sodík 0.4%, Chlorid 0.64%, Draslík 0.77%, Hořčík 0.1%, Mangan 27 mg/kg, Selen 0.9 mg/kg, Železo 240 mg/kg, Zinek 200 mg/kg, Měď 26 mg/kg, Jód 1.8 mg/kg