Antiparazitní obojek - SERGEANT´S DUAL

30cm NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Hlídat 306 Kč
+
Historie ceny
50cm Skladem > 5 ks 365 Kč
+
Historie ceny
60cm - expirace 05/2022 NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Hlídat 391 Kč
+
Historie ceny
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 5100741

Antiparazitní obojek pro psy a kočky Sergeanťs Dual Action je ideální volbou pro ty páníčky, kteří chtějí svého čtyřnohého kamaráda dlouhodobě ochránit před napadením ekoparazitů, ale nechtějí je trápit koupáním ve speciálních šampónech, nebo si nejsou jisti v aplikaci antiparazitní pipety. Antiparazitní obojek je velmi účinný, ale zároveň natolik šetrný k organismu, že jej mohou nosit i březí a kojící feny, nebo štěňata a koťata starší tří měsíců. Navíc je voděodolný a tak bez potíží odolá i neplánované koupeli v rybníce v průběhu procházky, nebo nečekané průtrži mračen. Ochrání pejsky a kočičky po dobu 6 měsíců nejen proti klíšťatům, ale také proti blechám a všemi jejich vývojovými stádii. Pokud se obojek zamastí, stačí jej jednoduše omýt mýdlovou vodou a znovu nasadit. Stačí jednoduše nasadit na krk, upravit délku obojku tak, aby měl vůli přibližně na dva prsty a nakonec ustřihnout volný konec sedm centimetrů za sponou.


Sergant´s obojek je antiparazitikum pro léčbu a prevenci napadení blechami a klíšťaty u psů . Blechy jsou usmrceny během 24 hodin po napadení. Účinnost proti napadení blechami a proti napadení klíšťaty po dobu 180 dnů. Použití u štěňat  starších 12 týdnů.

Složení:

Propoxurum 2,16 g, Phenothrinum 720 mg, Pyrodonum 720 mg v 1 obojku (60 cm).
 
Charakteristika:
Účinné látky se uvolňují z nosiče postupně. Účinnost přípravku trvá 180 dní po otevření obalu. Účinné látky se téměř nevstřebávají do organismu, zůstávají přítomné na povrchu kůže a srsti po dobu několika dnů.
 
Použití:
Cílové druhy zvířat: psi (středně velká plemena).
Ektoparazitární obojek pro psy, hubí ektoparazity, především blechy (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) a klíšťata (Ixodes ricinus, Rhipicephalus Sanguineus, Dermacentor spp, Haemaphysalis spp.) po dobu 180 dní po aplikaci.
 
Kontraindikace:
Nepoužívejte u štěňat do stáří 12 týdnů.
 
Nežádoucí účinky:
Ve výjimečných případech se může objevit u ošetřených zvířat nebo u osob přicházejících do kontaktu s ošetřeným zvířetem přecitlivělost k použitým látkám. V těchto případech vyhledejte odbornou lékařskou pomoc a obojek odstraňte. Lze použít u březích a laktujících zvířat.
 
Upozornění:
V případě výskytu alergie, ihned zvířeti obojek odstraňte a umyjte zvíře tekoucí vodou a jemným mýdlem. U koček zamezte pozření a kontaktu se sliznicí oka. Při zasažení oka a sliznice umyjte proudem vody.
Zabraňte kontaktu přípravku s očima a sliznicemi. Nedovolte dětem hrát si s obojkem. Pokud dojde ke kontaktu obojku s očima, vypláchněte oči ihned velkým množstvím vody.
Lidé se známou přecitlivělostí na pyrethroidy by se měli vyhnout kontaktu s veterinárním léčivým přípravkem. V případě podráždění kůže a/nebo podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc. Přípravek nesmí kontaminovat vodní toky, protože může být nebezpečný pro ryby a další vodní organizmy.
 
Způsob aplikace:
Rozbalte balení, upravte délku obojku a připevněte obojek psovi okolo krku tak, aby měl obojek vůli 2 prstů a nemohl zvířeti sklouznout přes hlavu. Konec obojku ustřihněte 7 cm za přezkou. Obojek musí být trvale nasazen. V případě vysoké koncentrace výskytu klíšťat ve vašem okolí můžete použít současně dvě varianty antiparazitárního ošetření (např. obojek+koupel v antiparazitním šamponu.). Po připevnění obojku si umyjte ruce. Obojek je odolný proti vodě, účinkuje při pohybu i v klidu.
12. 04. 2019

obojek jsme ihned aplikovali na pejska :-) dostatečně dlouhý, krásně voní