24.11.12 Aktuality

Pejsci hledají nového páníčka

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe. Poskytnete nový domov chlupatému kamarádovi z útulku?

Berní

Berní je asi tříletý pes střední velikosti, pravděpodobně kříženec bernského salašnického psa, ale polovičního vzrůstu. K lidem je ze začátku nedůvěřivý. Snáší se dobře se psy i s fenami. Má rád procházky, ale podle našich zkušeností se nesmí pustit na volno, aby neutekl. Nejradši spí na boudě.

 


Ferda

Ferda je zhruba šestiletý pejsek střední velikosti. Bohužel ho nikdo nenaučil chodit na vodítku, a proto by byl vhodnější k domku se zahrádkou, pro začátek do rodiny bez dětí a jiných zvířat.

 

Goro

Goro je velký sedmiletý kříženec malamuta. Není vhodný k žádným jiným živým zvířatům. Do útulku se dostal od bezdomovců a měl už jen jedno oko. V útulku tráví již téměř dva roky. Vzhledem k příbuznosti s malamutem je tvrdohlavý, proto raději nedoporučujeme k dětem. Není náročný na procházky, dává přednost běhání po zahradě. Je to pes ideální k domku, kde by měl zajištěný volný pohyb venku.

 

Hugo

Hugo přišel do útulku velice vyhublý poté, co jeho páníček skončil ve vězení. Zřejmě tedy už předtím neměl dvakrát luxusní život. Pobyt v útulku zpočátku špatně snášel, nyní už je na tom psychicky dobře. Touží po novém domově. Vhodný pro zkušenějšího majitele, v ideálním případě bez dalších pejsků. Hugo je mladý dvouletý pes, pravděpodobně kříženec boxera a staforda.

 

Kudrlinka

Kudrlinka je mladý pejsek střední velikosti. Má rád společnost lidí, je mazlivý a velmi hodný, vhodný k dětem. Vychází dobře s jinými psy i zvířaty. Umí krásně žebrat. Je to typický bytový pejsek, toužící po teplém pelíšku a domově plném lásky.

 

Labík

Labík je roční krásný pes střední velikosti, velmi temperamentní. Na vodítko je zvyklý, nicméně raději běhá volně, vyžaduje hodně pohybu. Člověka nikdy nekousne, ale ke psům i fenám se chová dominantně. Potřeboval by páníčka, který by měl na něj čas, dokázal ho zaměstnat a hlavně ho řádně vychovával.

 

Nero

Nero byl nalezen uvázaný v lese. Je to pohodový pejsek, miluje mazlení, je poslušný a má rád procházky. Při otevření kotce projevuje velikou radost, má rád společnost lidí. Je to zhruba čtyřletý krásný pes většího vzrůstu, pravděpodobně NO. Vhodný k domku se zahrádkou.

 

Pacholíček

Pacholíček je velice hodný mladý pejsek, který má rád pohyb a dlouhé procházky. Je asi tříletý, malého vzrůstu, vykastrovaný a velmi hezký. Na prvním setkání s cizími lidmi trochu nedůvěřivý, ale po chvíli se otrká a je to taková veverka plná elánu. Vhodný jak k domku se zahrádkou, tak do bytu, kde uvítá teplý pelíšek. Jedná se o velmi hodného pejska, vhodného jak k dětem, tak i k jiným zvířátkům.

 

Pepa

Pepa je krásný klidný starší pejsek většího vzrůstu. Je mu zhruba deset let a uvítá dožít někde u domku se zahrádkou. Pepa neumí chodit na vodítku, ale má rád stálé pohlazení. Je zdravotně v pořádku na svůj věk, nebere žádné léky.

 

Robi

Robimu je odhadem sedm až osm let, je to zdravý kastrovaný pes střední velikosti. Velice rád se mazlí a vyhledává společnost lidí, ale má i chvilky, kdy potřebuje v klidu odpočívat. Hledá klidnější rodinu nebo starší páníčky třeba s domečkem a zahrádkou. V útulku je již dva a půl roku.

 

 

 

Více informací a kompletní nabídku pejsků k adopci najdete na www.nadace-tlapka.cz nebo na tel: 606221405.