05.05.13 Aktuality

Pejskové k adopci z nadace Tlapka

Najde se pro některého z pejsků teplé místečko u vás doma?

Dasty

Dasty je asi pětiletý pes střední velikosti, kříženec německého ovčáka a bígla. S fenkami se snáší dobře, ostatní psy nemusí. Je to chytrý a mazlivý pes, který si rád hraje. Navíc se umí krásně smát, zároveň je velmi poslušný, přitom už víc než dva a půl roku čeká na novou rodinu.

Kámen

Kámen je velký, zhruba dvouletý pes. Je velice hravý a mazlivý, hodí se k dětem. Vychází dobře s jinými psy i fenami.

Kulich-Čert

Kulich-Čert je asi sedmiletý pejsek střední velikosti, vykastrovaný. Je to vyloženě mazlíček, který miluje děti a vyhledává společnost lidí. K ostatním psům se chová ostražitě, ale s fenami vychází dobře. Do útulku se dostal se zlomeninou nohy po srážce s autem. Musel být operován a do nohy mu veterináři dali šrouby. Nyní je naprosto vyléčený, šrouby už má odstraněné a nikdo by neřekl, že měl takový úraz. Hledá rodinu, kterou by mohl zahrnout svou láskou.

Plotík

Pejsek byl přivázán u plotu útulku na takovém místě, že jsme na něj přišli náhodou. Jedná se o tříletého psa střední velikosti. Ze začátku byl plachý, ale postupem času se z něj stal opravdový mazel milující procházky. Je velmi hodný a ideální jako pes do rodiny k dětem i jiným zvířatům!

Rexx

Rexxík je starší jedenáctiletý pejsek menšího vzrůstu. Do útulku byl předán majiteli, kteří se o něj ze zdravotních důvodů už nemohli postarat. Od té doby je bohužel již rok v útulku. Jedná se o kastrovaného křížence jezevčíka. Rexx je velmi mazlivý, má rád děti i jiné pejsky. Dobře vychází i s kočkami a miluje procházky. Vhodný ke staršímu páníčkovi, kterému bude dělat společnost, ale i do rodiny s dětmi.

Srabík

Srabík je velice plachá asi čtyřletá fenka střední velikosti. Při kontaktu s novými lidmi si lehá na zem, ale nekousne. Více se bojí mužů. Pokud zjistí, že jí nehrozí žádné nebezpečí, snaží se o komunikaci s člověkem, kterému důvěřuje. Pak se ráda mazlí. Vhodná k dalšímu pejskovi, který by ji podporoval a ukazoval, že ne všichni lidé jsou zlí. Je kastrovaná.

Tom

Tom je asi devítiletý kříženec pudla. Je naprosto slepý a už třetí rok svého života tráví v útulku. Pejsek je velmi hodný, miluje mazlení a i přes svou slepotu má rád procházky. Vychází dobře s kočkami i jinými pejsky, kteří by ale měli být vůči němu submisivní, aby ho nenapadli při jídle. V bytě musí mít stále věci na stejném místě, jinak by byl zmatený a narážel by do nich. Pokud je ale vše, jak má být, je spokojený. Je to už starší pejsek, a tak více času spí. Hledáme pro něj teplý pelíšek v bytě u klidnější rodiny nebo staršího člověka, kterému bude rád dělat společnost.

Více informací a kompletní nabídku pejsků k adopci najdete na www.nadace-tlapka.cz nebo na tel: 606221405.