29.9. probíhá dovolená. Všechny objednávky z této doby budou odeslány postupně od pondělí 2.10.2023. Děkujeme za pochopení
05.06.19 Aktuality

Posedmé bude Monínec patřit psům

Nedělní odpoledne 9. června bude na Monínci ve znamení čtyřnohých miláčků. Uskuteční se tu již 7. ročník akce Monínec patří psům. O rekord budou tentokrát usilovat díky nápadu, kolik z nich se nechá uvázat na jedno společné psí vodítko.

K vidění a vyzkoušení budou například jednotlivé disciplíny psa Ruperta, tedy stezka odvahy, aport z vody, chytání piškotů či agility v podobě slalomu, překážek a běhu mezi obručemi. Chybět nebude ani tradiční výstava „Dítě a pes“, kde mohou děti předvést výstavní techniku svých miláčků.

Psí rekord

Na programu budou také ukázky práce kynologů či pokus o další psí rekord. Tentokrát v tom, kolik psů se nechá uvázat na jedno společné vodítko. V minulosti se soutěžilo třeba o to, kolik psů bude mít na sobě bezpečnostní reflexní šátek, který byl pro tuto akci speciálně připravený, kolik psů se dovedlo shromáždit na umělém sněhu místní sjezdovky či kolik miláčků si na sebe nechalo navléci tričko, jež bylo vyrobeno pouze pro akci Monínec patří psům.

Vstup na akci bude zdarma.

Program 7. ročníku akce Monínec patří psům:
13.00 Disciplíny psa Ruperta
15.00 Ukázka - Petra Štolová a její tým - obedience
15.30 Křest kalendáře 2020
15.40 Vyhlášení výsledků fotosoutěže
16.00 Rekord - počet psů na jednom vodítku
16.15 Výstava psů všech plemen „Dítě a pes“
17.15 Jízda se psem na lanovce

Foto: Dan Materna