PREVITAL kapsy pro kočky WINTER EDITION

24 x 100g Skladem > 5 ks 169 Kč
+
Historie ceny

Katalog: 1005776

Má-li váš miláček mlsný jazýček, pak bude tou nejlepší volbou kapsička pro kočky PreVital. Kapsička bude vyhovovat všem plemenům koček. Při výběru krmiva byste měli řešit denní výdej vašeho zvířátka. Kapsička pro kočky PreVital bude vhodná pro kočky s běžnou aktivitou. Delikátní receptura obohacená o vitamín E a vitamín D3 přispívá ke správné činnosti organismu vašeho zvířátka. 

V balení se nachází 24 kapsiček se čtyřmi různými příchutěmi jako jsou jehněčí, hovězí s krocanem, králičí a kuřecí maso.

SLOŽENÍ:

S jehněčím: maso a výrobky živočišného původu (4 % jehněčí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry. Krmivo neobsahuje konzervanty.

S hovězím a krůtím:maso a výrobky živočišného původu (4 % hovězí, 4 % krůtí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry. Krmivo neobsahuje konzervanty

S králičím: maso a výrobky živočišného původu (4 % králičí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry. Krmivo neobsahuje konzervanty.

S kuřecím: maso a výrobky živočišného původu (4 % kuřecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry. Krmivo neobsahuje konzervanty.

DOPORUČENÍ KE KRMENÍ:
Návod je informativního charakteru. Individuální potřeba kočky může lišit od těchto tipů vzhledem k jejímu věku, plemeni, kondici těla a úrovni aktivity. Podávejte při pokojové teplotě. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.