11.02.12 Aktuality

Škola zvířátek pro děti

Uvažujete o koupi domácího mazlíčka pro své ratolesti? Nebo už doma nějakého čtyřnohého kamaráda máte a přejete si, aby se o něj uměly vaše děti samy postarat? Speciální Škola zvířátek Centra Černý Most v Praze vám pomůže a zábavnou formou naučí vaše děti, jak správně o domácí mazlíčky pečovat. Od 1. února do 28. března mohou všichni zákazníci pravidelně navštěvovat workshopy, spolu s dětmi se zúčastnit soutěží a užít si hry inspirované světem zvířat.

 

Škola zvířátek spolu s bohatým doprovodným programem začala 1. února v Zábavním centru Centra Černý Most a pilotní téma bylo věnováno nejoblíbenějším domácím mazlíčkům – psům a kočkám. Na něj naváže 15. února téma rybičky a plazi a 29. února je doplní hlodavci a králíci. Ani v březnu se nebudete nudit. Čeká vás workshop o exotických zvířatech spolu s ptáky i opakování povídání o chovu u nás nejrozšířenějších zvířat. Program vždy potrvá od 14 do 17 hodin.

 „Přednášky jsme rozdělili na dvě části. Ty pro děti v předškolním věku povedou instruktoři přímo v kostýmech daných zvířat. Starší návštěvníky čeká výklad odbornější s důrazem na konkrétní informace o péči. Vždy budou k dispozici i živá zvířátka, aby byl workshop co nejpraktičtější a názorný. Celou aktivitu jsme podpořili speciální charitativní akcí. Po dobu trvání workshopů, tedy každou druhou středu v únoru a březnu, mohou všichni zájemci do zábavního centra nosit hračky, granule, piškoty či jiné pamlsky, které následně věnujeme psímu útulku v Troji, “ řekla Zdeňka Jakšić, ředitelka Centra Černý Most.

Bohatý doprovodný program zahrnuje kromě workshopů také malování na obličej, skládání puzzle, možnost fotografování s maskotem nebo soutěž o nejhezčí obrázek. Máte zájem vyhrát kvalitní krmivo pro svého mazlíčka? Pak vyplňte přihlášku na webových stránkách Centra Černý Most a zašlete co nejkurióznější příběh doplněný fotografií se svým domácím mazlíčkem.

Více informací naleznete na: www.centrumcernymost.cz

15. února 2012             rybičky, plazi
29. února 2012             hlodavci (potkani, činčily, osmáci), králíci
7. března 2012             exotická zvířata (opice, papoušci), ptáci
21. března 2012           kočky, psi
28. března 2012           hlodavci (potkani, činčily, osmáci), králíci

 

Foto: Eva Mikysková